Na festiwal z P10 Lite

0

Wybierasz się na festiwal? Koniecznie zabierz ze sobą telefon od Huawei, który świetnie sprawdza się w tych warunkach.

Festiwalowy klimat

Atmosfery panującej na dużym wydarzeniu muzycznym nie da się porównać z niczym innym. Wówczas w jednym miejscu i w jednym czasie gromadzą się miłośnicy danego gatunku muzycznego czy artystów, a w połączeniu z najlepszymi rytmami i koncertami na żywo tworzy to doskonałe warunki do najlepszej zabawy. Dlatego też każdego roku w Polsce organizowanych jest coraz więcej festiwali, a Polacy chętnie pojawiają się wszędzie tam, gdzie można zobaczyć i przede wszystkim posłuchać ich ulubieńców.

Zabawa na festiwalu najlepiej smakuje z bliskimi przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi – warto przecież dzielić z kimś tę radość oraz emocje. Szczególnie dotyczy to wydarzeń plenerowych, gdzie życie na polu namiotowym jest zupełnie inne od codzienności. Będąc daleko od rutyny, pracy czy wielkiego miasta, możesz skupić się na muzyce oraz przyjemnościach, na które często brakuje czasu.

Bardzo ważnym kompanem podczas festiwalu okazuje się również Twój telefon. Posiadanie funkcjonalnego i uniwersalnego smartfona (jak np. Huawei P10 Lite) to duże udogodnienie – w każdej chwili sprawdzisz prognozę pogody, najświeższe informacje od organizatora czy wykonasz zdjęcia, do których wspólnie wrócicie po wyjeździe. A w ten sposób zachowasz na dłużej także niepowtarzalne emocje związane z festiwalem.

Zachowaj emocje z Huawei P10 Lite

Urządzenie azjatyckiego producenta polecane jest na takie wydarzenia jak festiwal muzyczny m.in. dlatego, że posiada wysokiej klasy podzespoły optyczne. To właśnie dzięki nim możesz zapisać w pamięci telefonu zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości, a także w dowolnym momencie do nich wrócić. P10 Lite wyposażono w doskonały aparat z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix i powiększonym rozmiarem piksela, co ułatwia wykonanie ostrego kadru przy słabym lub zmiennym oświetleniu – a takie warunki są przecież charakterystyczne dla każdego koncertu. Fotografie wykonane za pomocą P10 Lite są jaśniejsze i cechują się większą głębią barw oraz kontrastem. Z tego powodu często przypominają dzieło profesjonalnego fotografa.

Ułatwieniem dla amatorów multimediów w smartfonie są liczne funkcje dodatkowe, jak np. szybki autofocus czy technologie PDAF i CAF. Dzięki nim aparat automatycznie ustawi odpowiednią ostrość i dobierze parametry w taki sposób, aby zdjęcie bądź film zachowało możliwie najwięcej detali. To świetna metoda na zapisanie wrażeń i emocji w formie cyfrowej, która przecież jest trwała, szczegółowa i łatwo dostępna w każdym momencie.

Rozładowany telefon – zapomnij o tym!

Podczas festiwalu częstym problemem jest ładowanie urządzenia – brakuje na to czasu, dostęp do źródła energii elektrycznej bywa ograniczony, a pozostawienie tam telefonu zazwyczaj wiąże się z niewielką opłatą. Odpowiedzią na te kłopoty jest Huawei P10 Lite wyposażony w wydajną baterię o pojemności aż 3000 mAh. Zgodnie z zapewnieniami producenta, pozwala to na aż 2200 minut rozmów lub nawet 532 godziny w trybie czuwania. A gdy już nadejdzie konieczność ładowania akumulatora P10 Lite, w ciągu 10 minut od podłączenia ładowarki poziom energii zostanie uzupełniony do tego stopnia, że pozwoli na oglądanie filmów w telefonie nawet przez 2 godziny.

Huawei P10 Lite to telefon w pełni festiwalowy – trwały, użyteczny i uniwersalny. A do tego dostępny jest w przystępnej cenie. Decyzja o nabyciu tego modelu to świetne rozwiązanie dla miłośników muzycznych wydarzeń plenerowych.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here