Stres

Takie tam ... nasze "babskie" sprawy. Co kiedy gdzie i z kim :-)

Moderatorzy: Beata, Sikorka

alibaba

Re: Stres

Postautor: alibaba » pn maja 09, 2016 9:32 pm

Trzeba szukać sposobów na walkę ze stresem.
Ziółka, sport, tabletki z magnezem.
Bardzo często długotrwały stres powoduje problemy żołądkowe,
może nawet się pojawić wrzód żołądka
Właśnie od nadmiaru stresów. Trzeba naprawdę szukać różnych sposobów na redukcję stresów.
Klarra

Postautor: Klarra » śr maja 25, 2016 6:13 am

Ja tak sobie myślę, że zanim zaczniemy sięgać po jakiekolwiek środki, warto dowiedzieć się, skąd bierze się stres, a także jak go wyeliminować. Wiele osób nie wiem o tym, ale sami stwarzają takie sytuacje, które wpływają na regularne nadszarpywanie nerwów. Aby temu zapobiec bardzo wskazanym będzie uzyskanie równowagi medycznej, duchowej, a także psychicznej. Nie jest to łatwe, ale na pewno z pomocą świetnego poradnika, który jest bądź co bądź jedną z moich ulubionych pozycji książkowych, a mianowicie Życie i zdrowie masz tylko jedno http://bonito.pl/k-1648990-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno , możemy to osiągnąć.
Obrazek
lubina

Postautor: lubina » śr cze 01, 2016 8:58 pm

musisz jakoś wyeliminować stres z życia. On źle wpływa na nasze samopoczucie i wygląd, osłabia włosy, paznokcie, cerę. http://www.uniquella.com/pl/m15/ zobacz sobie tą stronę, możesz zamówić i nich sobie suplement który będzie miał wpływ na te problemy, jedna kapsułka na wszystko zamiast kilku.
allabama

Postautor: allabama » śr cze 15, 2016 5:52 pm

Stres może być wywołany przez tyle czynników, że nie da się określić nie znając dokładnie przypadku, co jest przyczyną. Każdy zna siebie i jest w stanie stwierdzić o co chodzi. Warto zmienić swoje nastawienie do tej rzeczy, bez znaczenia czy to praca, szkoła, związek czy relacje rodzinne. Zawsze polecam też trochę ruchu, trochę więcej snu, może jakiś środek dodający energii i pomagający się skupić. Ja stosuje oxywatt kiedy czuję, że stres mnie przytłacza i potrzebuje szybko zebrać się do kupy. Ale niektórym pomaga nawet zwykła kawa, czy wyjście na powietrze.
megara

Postautor: megara » pt cze 17, 2016 11:27 am

Generalnie robię wszystko, żeby tylko odegnac stresujące myśli. Najlepiej znaleźć sobie jakieś angażujące zajęcie.
kozona

Postautor: kozona » wt cze 21, 2016 12:26 pm

Mi w walce ze stresem bardzo pomaga magnetoterapia. Słyszałyście może o tej technice? Opiera się na działaniu zmiennego pola magnetycznego o niskich częstotliwościach na organizm - http://miastokobiet.eu/magnetoterapia/ . Ma jeszcze wiele innych właściwości np. detoksykacyjne, regenerujące czy wzmacniające organizm
megara

Postautor: megara » wt cze 28, 2016 9:51 am

Łatwo powiedzieć, żeby unikać stresu, ale bardzo bym chciała zobaczyć, jak to niby robicie. W dzisiejszym świecie bardzo trudno wieść spokojne, bezstresowe życie. Czasem po prostu trzeba sięgnąć po leki, żeby się uspokoić. Tu macie tekst o tym, jakie są najlepsze leki na uspokojenie bez recepty (bo nie każda ma czas, żeby ganiać po lekarzach): http://toczytam.pl/leki-i-depresje-co-n ... ez-recepty . Może to komuś pomoże. Chociaż te nerwy to raczej bardziej kwestia naszego nastawienia i tego, jak odbieramy otaczający nasz świat. Leki na pewno nie zastąpią pracy nad samym sobą, ale jeśli mogą pomóc, to nie ma się co przed nimi wzbraniać.
gosia35

Postautor: gosia35 » czw lip 14, 2016 12:41 pm

no na stres może też pomóc filiżanka dobrej kawy, przynajmniej tak mi się wydaje. Bo nie wiem czyt to sam fakt że można spokojnie usiąść i skupić sie tylko na delektowaniu czarnym trunkiem. Ale kawa musi być dobra a taką to możecie znaleźć w sklepie http://www.konesso.pl/ który da swoich klientów ma super program lojalnościowy w którym klienci zbierają punkty za każde zakupy. Sprawdźcie sami.
lolobolo1

Postautor: lolobolo1 » pt lip 15, 2016 5:36 pm

Na stres najlepsza jest siłownia
Awatar użytkownika
Reggae

Postautor: Reggae » pt lip 15, 2016 10:12 pm

Siłownia a jak człowiek za bardzo pobudzony to melisa:)
Blue_Lagune

Postautor: Blue_Lagune » śr lip 20, 2016 1:14 pm

Stres jest bardzo szkodliwy i trzeba nauczyć się z nim walczyć. Ja kiedyś tak bardzo się wszystkim przejmowałam, że w końcu odbiło się to na moim zdrowiu. Zaczęłam mieć poważne problemy z sercem i teraz muszę chodzić regularnie na badania i monitorować sytuację. Jeśli macie podobny problem to polecam Wam zapisać się na wizytę do kardiologa Izabeli Świtalskiej-Janiczek do Bytomia i gwarantuje Wam, że będziecie chętnie wracać na wizyty kontrolne.
mukamu

Postautor: mukamu » śr lip 27, 2016 10:52 am

Reggae pisze:Siłownia a jak człowiek za bardzo pobudzony to melisa:)

to fakt, na uspokojenie nie zawsze ruch czy wysiłek dobrze działają, mnie to czasami jeszcze bardziej nakręca, za naparem z melisy nie przepadam, dużo bardziej wolę w tabletkach i dlatego biorę nervomix control, mam w apteczce i jak czuje że coś mnie zaraz trafi z nerwów to to biorę i pomaga :)
gosia35

Postautor: gosia35 » pt sie 12, 2016 5:57 pm

na stres najlepszy jest wysiłek a na wysiłek to siłownia. Regularne ćwiczenia spowodują nie tylko dobre samopoczucie ale także pojawi nam sie ładna sylwetka a jak dołożymy do tego witaminy, minerały i białko to nasze mięśnie w krótkim czasie rozbudują sie ponieważ białko to budulec naszych mięśni. W internecie jest dużo sklepów sprzedających suplementy i odżywki ja znalazłam taki http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html
emilanka

Postautor: emilanka » wt sie 16, 2016 12:56 pm

U mniie niestety stres = problem ze snem, jakos nie mogę zasnąc jak mam sporo na głowie, niedługo kończą się wakacje i zaczynają mega wydatki bo wyprawka dla dziecka a tu po wakacjach trochę pustki w kasie, nie powiem żeby mnie to nie stresowało ale nie chcę dziecku dawać po sobie znać że coś jest nie tak. Chyba się też zdecyduję na jakieś tabletki z melisą, ten nervomix contro ljest dobry?
Awatar użytkownika
bruchett

Postautor: bruchett » śr sie 17, 2016 10:52 am

Na stres bardzo dobre są czynności, które wymagają 100% skupienia, pochłaniają całą uwagę, wtedy nie ma miejsca na stresujące myśli. U mnie sprawdzone są ćwiczenia, rysowanie, rozwiązywanie krzyżówek, szycie - odczuwam po nich odprężenie i mam taką lekką głowę, bo naprawdę oczyszczają umysł.

Wróć do „Kawiarnia”