Dobry gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Porozmawiajmy o kosmetykach, paznokciach, włosach...

Moderatorzy: Sikorka, Beata

apilona

Dobry gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Post autor: apilona » pn sty 29, 2018 11:18 pm

Witajcie! jaki gabinet kosmetyczny polecacie , ale taki naprawdę dobry , profesjonalne kosmetyki oraz zabiegi? Pomyślałam że zrobię taką niespodziankę dla mojego męża na naszą rocznicę i wykupię takie zabiegi dla dwojga, czytałam że Gabinet Wyspa Piękna we Wrocławiu jest najlepszy. Ponoć kadra wyszkolonych kosmetyczek i kosmetologów którzy znają się na tym co robią . Jak myślicie warto ?

klony

Re: Dobry gabinet kosmetyczny we Wrocławiu

Post autor: klony » wt lut 27, 2018 11:32 am

Ja jestem bardzo zadowolona z gabinetu Skinlogica , dzięki nim pozbywam się owłosienia z moich nóg. Jestem już po kilku zabiegach i widzę różnicę, sam zabieg depilacji jest dla mnie bezbolesny ale także komfortowy. Pracują na wysokiej jakości sprzęcie i atmosfera w salonie też jest świetna.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt mar 13, 2018 10:50 am

A może ktoś z Was planuje w ktrótce otworzyć swój własny gabinet kosmetyczny? Bo mogę się z Wami podzielić namiarami na świetną hurtownię cosmed24, która ma profesjonalne wyposażenie z przeznaczeniem do salonów kosmetycznych czy też klinik medycyny estetycznej. Moim zdaniem warto tam się rozejrzeć, bo mają innowacyjne urządzenia i produkty. A ceny są całkiem dobre.

Reginiczka

Post autor: Reginiczka » czw mar 29, 2018 7:50 am

A ja mam pytanie odnoście gabinetu w Krakowie. Bo noszę się z wykonaniem zabiegu oczyszczającego i słyszałam, że tutaj robią świetnie mikrodermabrazję. Czy ktoś może zna to miejsce? Wybaczcie, że tak się "podpinam" pod Wrocław, ale nie chcę mnożyć tematów.

Luna077

Post autor: Luna077 » pn kwie 02, 2018 8:51 pm

Szukając gabinetu kosmetycznego czy to we Wrocławiu czy innym mieście polecam skorzystać z takiego katalogu - https://najlepszywmiescie.pl/. Można tam szybciutko wyszukać jakie gabinety działają w okolicy i do którego jest najbliżej. A potem gabinety z uzyskanej listy można sobie sprawdzić w wyszukiwarce, jakie mają opinie od innych użytkowniczek. Tak jest najbardziej rzetelnie, bo można się zasugerować opinią większej ilości osób.

ODPOWIEDZ