Kolejne skarpety? Nie lepiej wymyślić oryginalny prezent dla chłopaka?

0

Pamiętacie reklamę z pointą: „I odszedł bo znowu nie miała pomysłu na obiad?”. Analogicznie może być również z prezentami. Co prawda podchodzimy do sprawy humorystycznie, ale nietrafiony prezent może wywołać często niepożądane emocje. Warto przyjrzeć się zagadnieniu trochę bliżej, co prawda wymagałoby ono analizy z obu stron, zarówno z punktu widzenia żeńskiego, jak i męskiego.

Pamiętacie reklamę z pointą: „I odszedł bo znowu nie miała pomysłu na obiad?”. Analogicznie może być również z prezentami. Co prawda podchodzimy do sprawy humorystycznie, ale nietrafiony prezent może wywołać często niepożądane emocje. Warto przyjrzeć się zagadnieniu trochę bliżej, co prawda wymagałoby ono analizy z obu stron, zarówno z punktu widzenia żeńskiego, jak i męskiego. W tym wpisie jednak chcielibyśmy skupić się raczej na prezentach dla chłopaka, bo okazuje się, że często są to tak zwane standardy, a być może warto pokusić się o fajny prezent dla chłopaka, taki który z pewnością się spodoba i będzie się wyróżniał? Do tego trzeba jednak wyjść poza utarte kanony.

Zastanówmy się chwilę nad samą definicją prezentu dla chłopaka, mężczyzny, partnera. Co jako pierwsze przychodzi nam na myśl? Na pewno musi to być rzecz użytkowa? Ma go bardziej bawić i bliżej jej do gadżetu, czy jakiegoś narzędzia? Czy musi być ładna? Czy możemy korzystać z tego wspólnie? No właśnie – bardzo wiele dziewczyn, czy dojrzałych kobiet skupia się na tym, że musi to być przedmiot użyteczny i do tego przeznaczony wyłącznie do korzystania przez niego. W ten sposób pierwszymi skojarzeniami są skarpety, zaraz za nimi bielizna, maszynka do golenia a w porywach szaleństwa, perfumy. Tymczasem może warto wyjść poza ten kultowy już spis i wysilić się na coś bardziej porywczego i kreatywnego. Skąd brać pomysły na prezent dla chłopaka (np. https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka ;), zapytacie? Przede wszystkim z waszego wnętrza, i wcale się tu nie nabijamy. To przecież Wy doskonale znacie swoich partnerów i jesteśmy głęboko przekonani o tym, że nie uważacie wcale, że jego największe zainteresowanie i hobby to skarpety lub bielizna. Takie rzeczy może mu kupić mama. Wy musicie postarać się o coś ekstra.

Jak? Zapytacie.

Otóż gwarantujemy, że po przeczytaniu tych kilku zdań poniżej, stwierdzicie, że fajny prezent dla chłopaka to nic co jest poza waszym zasięgiem. Trzeba jedynie delikatnie otworzyć umysł na jego potrzeby i upodobania. Zastanówcie się na przykład o czym Wam opowiada. W jaki sposób spędza czas wolny z kumplami. Musicie przecież wiedzieć czy lubi filmy sensacyjne, czy woli raczej obejrzeć coś z kolekcji Woody’ego Allena. Podobnie może być z muzyką. Przecież album jego ulubionego wykonawcy to świetna opcja na prezent. Mało tego, idziemy o zakład że gra nie raz w domu lub z kumplami na swojej konsoli, wystarczy sprawdzić jego kolekcję gier i zobaczyć jakiego tytułu jeszcze nie ma. Bardzo fajną opcją jest zdanie się na sklepy online, które oferują szeroką gamę gadżetów dla mężczyzn. Znajdziemy tam przeróżne rzeczy, które mimo swojego nietypowego wyglądu, mają zastosowanie i są w pełni użytkowe. Jeżeli Twój chłopak chodzi na siłownię lub basen, daj mu ręcznik z mikrofibry z wizerunkiem stu złotych. Jeżeli lubi filmy z bohaterami Marvela – możesz pokusić się o kubek, który wygląda jak pięść Hulka. Opcji jest naprawdę wiele, a wybór zaskakujących gadżetów duży. Jesteśmy przekonani, że po takim prezencie, Twój chłopak dosyć szybko zapomni o skarpetach na każdy dzień tygodnia, które wcześniej od Ciebie dostawał.

We współpracy z: https://www.toys4boys.pl/

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here