Kurs przedłużania rzęs – dla kogo?

0

Zapewne większość z nas, słysząc hasło: „kurs przedłużania rzęs”, myśli sobie, że dotyczy on tylko początkujących stylistek, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs. Takie przeświadczenie może okazać się jednak nieprawdziwe. Szczególnie, że coraz więcej firm organizuje warsztaty doszkalające doświadczone już kosmetyczki.

O zaletach przechodzenia kursu dla stylistek rzęs nie trzeba chyba nikomu przypominać. Dziś jednak skupimy się na tym, co może znaleźć każda z nas na takim szkoleniu ze względu na swoje doświadczenie i oczekiwania. Okazuje się bowiem, że w zależności od stopnia wtajemniczenia możemy wybrać interesujący nas kurs i zdobyć podstawową wiedzę o rzęsach, poznać zaawansowane techniki przedłużania lub po prostu odświeżyć swoją wiedzę i poćwiczyć pod okiem najlepszych specjalistów w kraju.

Na co więc możemy liczyć, udając się na szkolenie?

1. Kiedy jesteśmy początkującymi stylistkami

Każdy kiedyś od czegoś zaczynał. Z takim hasłem na ustach przybywają coraz to nowsze panie na kursy podstawowe, na których to poznają metody 1:1 w przedłużaniu rzęs. Jeśli szkolenie jest profesjonalne – mogą one liczyć na to, że już po tym jednym spotkaniu będą w stanie samodzielnie i przede wszystkim poprawnie dokleić sztuczne rzęsy. Na takich kursach kobiety zdobywają wiedzę na temat rzęs, ich budowy, etapów wzrostu, a także na temat technik i możliwości stojących przed kosmetyczkami. Dobrze jest zainwestować czas oraz pieniądze w takie szkolenie, jeśli na poważnie myślimy o karierze w świecie kosmetologii.

2. Kiedy chcemy powiększyć wachlarz umiejętności

Istnieją również szkolenia dedykowane pracującym już stylistkom, jednak nieznającym jeszcze bardziej zaawansowanych technik przedłużania rzęs. Mowa tu głównie o metodach 2D, 3D, itd. Są to techniki, których najlepiej uczyć się pod nadzorem specjalistów w branży. Stopień trudności jest bowiem naprawdę wysoki i nietrudno tu o błędy. Aby móc oferować naszym Klientkom znacznie więcej niż podstawowe 1:1, powinnyśmy koniecznie udać się na tego typu szkolenie. Dzięki niemu nie tylko zyskamy szersze grono stałych Klientek, ale przede wszystkim rozwiniemy się jako stylistki i otrzymamy stosowny certyfikat.

3. Kiedy potrzeba nam odświeżenia wiedzy

Warto wiedzieć, że na kursy do specjalistów w dziedzinie przedłużania rzęs udają się również najbardziej doświadczone i utalentowane stylistki, które pracują w branży od lat. Dlaczego? Ano, dlatego, że wiedzą, jak ważny jest ciągły rozwój i bycie na bieżąco z trendami w świecie sztucznych rzęs na tym trudnym rynku. Aby móc o sobie mówić, że jest się dobrą kosmetyczką, trzeba brać z nich przykład i wciąż dbać o swój rozwój i umiejętności. Dodatkowym atutem udziału w kursach jest odświeżenie sobie wiedzy teoretycznej z zakresu rzęs i ich pielęgnacji.

Jesteś zainteresowana kursem przedłużania rzęs? Zapraszamy do odwiedzenia strony Amazinglashes w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here