Niezbędny dodatek w każdej podróży – męska kosmetyczka oraz parasol

0

Elegancki, zadbany i dobrze prezentujący się w każdej sytuacji mężczyzna opiera swoją codzienną toaletę o kilka stałych kosmetyków. Spotkania biznesowe, prezentacje ofert handlowych, wizyty kurtuazyjne, wszystkie wymagają od nas odpowiedniej prezencji – dzięki niej czujemy się pewnie i bardziej skupiamy się na naszych celach.

Za każdym dobrze wyglądającym mężczyzną stoi … jego kosmetyczka, a w niej preparaty do golenia, pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, szczoteczka do zębów, antyperspirant, perfumy oraz wiele innych, w zależności od preferencji. Aby wygodnie podróżować z całym tym asortymentem warto zaopatrzyć się w męską kosmetyczkę.

Kosmetyczka to przedmiot bardzo praktyczny. Każdy z nas spotkał się z tym problemem, kiedy w hotelowym pokoju trzeba dokonać porannej toalety, a wszystkie naszej przybory i kosmetyki porozrzucane są luzem po walizce. Męska kosmetyczka rozwiązuje ten problem. Jest to pozycja skierowana do ludzi ceniących elegancję i estetykę w swojej garderobie oraz łazience.

Skórzana, licowana powierzchnia jest delikatna w dotyku. Użytkowana w łazience nadaje subtelny efekt, nie wpija wody i jest odporna na wysokie temperatury. Kosmetyczka męska jest atrybutem, który zaimponuje każdemu, kto zetknie się z nami w podróży – świadczy bowiem o dobrym guście, dbałości posiadacza o detale i uporządkowanej naturze.

Kosmetyczka posiada dwie jednakowej wielkości przegrody. Pozwala to na uporządkowanie wszystkich kosmetyków w zależności od zastosowania oraz ich gabarytów. Kieszenie kosmetyczki zamykane są zamkiem metalowym, gwarantującym, że w trakcie użytkowania oraz w trakcie podróży w walizce nasze kosmetyki nie wylecą i nie przemieszczą lub wyleją się. Warto zwrócić uwagę na stylowe wykończenie w postaci podszewki.

Fot. Stylowa męska torba weekendowa ze sklepu Gentle-Man.pl

Jak przypominają nam dżentelmeni ze sklepu Gentle-man.pl, niewątpliwie równie ważnym w podróży atrybutem mężczyzny jest parasol. Dbając o nienaganną fryzurę, suchą garderobę, a nierzadko także o towarzyszącą nam osobę nie sposób poruszać się bez parasola. Rynek oferuje specjalną linię parasoli męskich. Jest to dodatek, który posiada kilka bardzo praktycznych cech.

Pierwszą z nich są niewielkie rozmiary, pozwalające na umieszczenie parasola zarówno w torbie, teczce, schowku samochodu lub nawet obszernej kieszeni płaszcza lub kurtki. Ważnym dodatkiem jest także zdobiona rączka parasola. Decyduje ona o tym, że w porze suchej parasol zawsze służyć może jako ozdoba i element garderoby, komponujący się z obuwiem, paskiem do spodni lub zegarkiem. Najczęstszymi kształtami rączek są zaokrąglone gałki, półokrągłe laski, rączki podłużne oraz kostki.

Parasole renomowanych producentów wyposażone są w system Windproof. Gwarantuje to ochronę parasola od silnych powiewów wiatru. Odpowiada za to szkielet, wykonany z prętów z włókna szklanego o fantastycznych właściwościach mechanicznych – są trwałe i elastyczne zarazem. Męskie parasole o małej długości lub wielokrotnie składane posiadają na swoim wyposażeniu dodatkowo pokrowiec.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here