Prezenty walentynkowe – kilka oryginalnych propozycji

0

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi – odwieczny dylemat: jaki upominek podarować naszej ukochanej drugiej połowie? Jeśli i ty należysz do grona szczęśliwie zakochanych, zadających sobie na początku lutego to pytanie, bądź w tym roku oryginalny i postaw na tradycję. Oczywiście – w najlepszym wydaniu.

Valentine’s decorated gift box over wooden background. View from above

Klasyka ponoć nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na czasie. Idź tym tropem i przypomnij sobie swoje pierwsze prezenty walentynkowe. Te kupione jeszcze za kieszonkowe od rodziców, w czasach, gdy miłość była zdecydowanie mniej skomplikowana, a wyrażanie uczuć – w postaci tego jednego, magicznego słowa – przychodziło dużo szybciej i prościej.

Prezenty walentynkowe z opowieścią w tle

Podejmij wyzwanie i znajdź na strychu lub przywołaj w pamięci pierwszego walentynkowego misia, który trafił w twoje ręce. O tak, zazwyczaj miał on na brzuchu duże serce z napisem „kocham”. Jeśli uśmiechasz się już na samą myśl o tym, idź tym tropem i pomyśl, ile radości może przysporzyć twojej drugiej połówce powrót do tych, jakże miłych sercu, wspomnień.

Zadbaj oczywiście jednak o to, aby twój walentynkowy miś był równie, jeśli nie bardziej, uroczy – miał charakter, osobowość i nieodparty wdzięk. Znalezienie odpowiedniego kandydata będzie dziecinnie proste, jeśli skierujesz swe kroki do magicznej krainy pod szyldem Galerii Bukowski, w której każdy miś szyty jest ręcznie, z nowych, najwyższej jakości materiałów, niepochodzących z recyklingu.

W wybraniu odpowiedniego pluszaka kieruj się instynktem. Zweryfikuj swoje postępowanie i dotychczasową historię związku. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zdecydować, czy bardziej odpowiedni na Walentynki będzie miś „Nobody’s Perfect”, czy może jeden z misiów aniołków.

A jeśli nie miś, to co…?

Oczywiście może się również okazać, że w tym roku twoja Walentynka na misia zwyczajnie nie zasłużyła. Pomocne będą w takim przypadku urocze breloczki, na przykład w kształcie kotka lub pieska – w zależności od upodobań. Poręczne, praktyczne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju breloczki marki Bukowski są dowodem na to, że skromne, a zarazem oryginalne prezenty walentynkowe naprawdę istnieją.

Trzeba tylko w porę rozglądnąć się za małym walentynkowym co nieco i koniecznie pamiętać, żeby serwować tego rodzaju upominki zawsze w doborowym towarzystwie – na przykład własnoręcznie napisanej kartki z refrenem „waszej” piosenki lub dającym do myślenia cytatem. Niezmiennie dobrym dodatkiem będą również kwiaty. Zwłaszcza, jeśli kupisz ich tyle – w ramach wdzięczności i podziękowania – ile lat trwa już wasz związek.

Przy okazji – dla romantyków polecamy na Walentynki równie romantyczny upominek w postaci tomika wierszy miłosnych, niekoniecznie własnego autorstwa, w pakiecie z uroczą, pluszową zakładką do książek marki Bukowski. Niby nic, a jednak – prezent osobisty, dedykowany, z pewnością zasługujący na miano podarunku od serca. Na Walentynki zatem – jak znalazł!

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here