Serwetki flizelinowe na ślub – dlaczego warto?

0

Dekoracjami na stole mogą być nie tylko kwiaty, bieżniki, obrusy i świece, ale także serwetki. Położone na talerzu lub ułożone na stole będą eleganckim akcentem podczas uroczystego obiadu i kolacji. Jakie serwetki wybrać i jak udekorować stół na wesele? Podpowiadamy.

Serwetki to idealna dekoracja stołu. Sprawdzają się podczas ważnych okoliczności, gdy zależy nam na eleganckim, atrakcyjnym akcencie. Pięknie złożone, stanowią doskonałą ozdobę stołu. Obecnie możemy wybierać spośród wielu modeli serwetek, np. bawełnianych, z bibuły lub flizelinowych. Z czego te ostatnie coraz częściej stawiane są na stołach w domach weselnych i restauracjach.

Serwetki flizelinowe – cóż to takiego?

Serwetki flizelinowe cieszą się coraz większą popularnością. Wykonane z wysokiej jakości flizeliny, są mocne i sztywne, dzięki czemu z powodzeniem można składać je na różne sposoby. Mimo że są jednowarstwowe, to są zdecydowanie grubsze niż tradycyjne trzywarstwowe serwetki. Co więcej, wyglądem przypominają prawdziwy materiał. Złożone, nie tylko pięknie prezentują się na stole, ale także są bardziej praktyczne, higieniczne i tańsze, niż klasyczne, bawełniane serwetki.

Co więcej serwetki z flizeliny są dostępne w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do rodzaju i klimatu imprezy. Do wyboru mamy klasyczne serwetki jednokolorowe, serwetki z delikatnym, częściowym lub całkowitym dekorem oraz serwetki tematyczne (z motywem weselnym, komunijnym i urodzinowym).

Serwetki flizelinowe na ślub – jak wybrać?

Wybierając serwetki ślubne zadbajmy o to, aby pasowały do innych elementów wystroju. Jeśli zależy nam na jednolitych dekoracjach, najlepiej zestawić ze sobą kilka ciemniejszych i jaśniejszych odcieni danego koloru. Jeśli nie chcemy mieszkać kolorów, możemy postawić na klasyczne serwetki w odcieniu bieli (np. jednokolorowe lub z delikatnym dekorem). Poniżej najbardziej popularne modele:

Serwetki flizelinowe a serwetki bawełniane

Aby stworzyć ciekawe dekoracje z serwetek wcale nie potrzebujemy serwetek z materiału. Serwetki flizelinowe doskonale sprawdzą się do układania na stole w finezyjne kształty, ponieważ po złożeniu zachowują się jak serwetki z bawełny. Dzięki temu, że są jednorazowe, w każdym momencie można je wymienić na nowe. W porównaniu od serwetek bawełnianych są wygodniejsze w użyciu, bardziej higieniczne, a w związku z tym nie wymagają prania i prasowania.

Serwetki ślubne – gdzie kupić?

Serwetki na wesele znajdziemy w sklepach stacjonarnych z dekoracjami oraz w sklepach internetowych. Podczas zakupów warto kierować się jakością flizeliny i postawić na renomowaną markę, np. na serwetki flizelinowe Mank. Wszystkie modele tych serwetek, w tym serwetki na wesele kupimy na stronie www.e-higiena24.pl w zakładce serwetki flizelinowe.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here