Sól morska do nosa – działanie

0

Starożytni jogini doskonale zdawali sobie sprawę ze zbawiennego wpływu prawidłowego oddechu na samopoczucie. Zgodnie z ich mądrościami prawidłowy oddech był kluczem do znalezienia harmonii między duszą i ciałem. Niestety w przypadku infekcji zwanej nieżytem nosa, a potocznie katarem, ów stan jest niewątpliwie trudny do osiągnięcia. W tej sytuacji z pomocą może nam przyjść sól morska do nosa. W jaki sposób działa tytułowy specyfik? Czy jest w pełni bezpieczny?

Sól morska do nosa – środek naturalny

Tytułowy środek jest w pełni naturalny. Podstawowym celem działania soli morskiej jest przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia śluzówki (została ona wysuszona przez nadmiar powietrza). Warto podkreślić, iż tym samym sól morska wypłucze bakterie, alergeny, wirusy oraz kurz, co przyniesie ulgę nie tylko w przypadku kataru wirusowego, ale także alergicznego. W momencie nieżytu nosa kluczowe jest funkcjonowanie mechanizmu śluzowo-rzęskowego, dlatego sól morska ma na celu wykreowanie odpowiednich warunków do pracy owego mechanizmu. Dobrej jakości sól morska przyniesie błyskawiczne uczucie ulgi oraz świeżości.

Która sól jest najlepsza?

Na obecnym rynku istnieje wiele propozycji dotyczących soli morskiej. Różnią się one ze względu na producenta, cenę oraz parametry. Która propozycja zdaje się być najlepsza? Biorąc pod uwagę wymienione kryteria doskonałą opcję stanowi renomowana marka Disnemar. Sól morska pochodząca od owego producenta charakteryzuje się rewelacyjnym stosunkiem jakości względem ceny oraz efektywnym działaniem. Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się na stronie producenta.

Podsumowanie oraz wnioski

Sól morska jest jednym z najskuteczniejszych środków naturalnych do walki z katarem, zwłaszcza pośród małych dzieci. Jej bezpieczne i co ważne – efektywne działanie pozwala na przyniesienie natychmiastowej ulgi. Przed wyborem soli morskiej, warto zapytać o radę lekarza, bądź farmaceutę.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here