Wymarzone sukienki ciążowe na wesele – nawet na duży brzuszek!

0

Ciąża to nie choroba ani… pretekst, aby nie uczestniczyć w przyjęciu weselnym! Jeśli zatem samopoczucie przyszłej mamy na to pozwala, z powodzeniem można towarzyszyć młodej parze – w tym szczególnym dla nich dniu. Kolejne obawy budzi jednak kwestia ubioru.

Na szczęście era workowatych, pozbawionych kształtu ubrań, już dawno odeszła do lamusa, tworząc miejsce dla efektownej odzieży, w tym również dla sukienek ciążowych na wesele. Duża różnorodność fasonów odzwierciedli potrzeby wszystkich kobiet, zarówno tych, które pragną obwieszczać całemu światu swój odmienny kształt poprzez dopasowane stroje, jak również panie, które stawiają na tuszowanie zmienionej sylwetki.

Najważniejsze kwestie – komfort i wygoda

Choć stan błogosławiony utożsamiany jest z samymi słodkimi skojarzeniami, w istocie nie zawsze takim pozostaje. Wspomnieć należy przede wszystkim o dyskomforcie i szeroko pojętemu zmęczeniu, z jakimi niewątpliwie musi zmierzyć się kobieta przy nadziei. Nie wyklucza to jednak uczestnictwa w przyjęciu ślubnym, w którym na pierwszy plan musi wysuwać się wygoda założonej kreacji. Choć wiele pań chciałoby w tym dniu wyglądać lepiej niż sama panna młoda, to jednak należy zachować rozwagę. Sukienki ciążowe na wesele nie mogą krępować ruchów, uciskać rosnącego brzuszka czy powodować jakikolwiek inny dyskomfort. Przyszła mama musi odczuwać najwyższy poziom komfortu, zarówno podczas tańców na parkiecie, jak również poczęstunku przy stole. Oczywiście, nie samą wygodą ciężarna żyje. Nie bez znaczenia pozostaje także charakter samej kreacji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że wyglądając ładnie, czujemy się lepiej. W przypadku kobiet przy nadziei – ma to podwójne znaczenie. Na szczęście rynek odzieżowy ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Sukienki ciążowe na wesele, dopasowane do aktualnie panujących trendów, stanowią gałąź wiosenno-letnich kolekcji. W zależności od preferencji przyszłej mamy, można postawić na suknie podkreślające lub maskujące brzuszek.

Gdy chcę eksponować brzuszek…

Decydując się na kupno sukienki ciążowej na wesele uwydatniającej zmienioną sylwetkę, zyskujemy wiele korzyści. Przede wszystkim, przyszła mama bardzo atrakcyjnie zaprezentuje się w kreacji sięgającej kolan, w której podkreśli piękno szczupłych nóg. Dostępne w sklepach modele koktajlowe w większości są odcinane pod biustem, dzięki czemu uwydatniają kobiecy biust oraz ponętny brzuszek. Bez ramiączek, na cienkich lub szerszych paskach, w tym także z dekoracyjnymi dodatkami, w postaci wdzięcznych kokardek czy wstążeczek.

Albo umiejętnie go zatuszować…

Podczas gdy niektóre mamy dumnie pokazują światu swój odmienny stan, są panie, które stronią od tego typu praktyk. W ich przypadku o wiele lepszym rozwiązaniem będzie kupno lejącej sukienki ciążowej na wesele, swobodnie opadającej w dół. Aktualnie dostępnych jest wiele różnorodnych fasonów, ozdobionych modnymi falbankami, plisami czy drapowaniami. W wersji midi lub maxi – szczególnie dla pań borykających się z opuchniętymi nogami.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here