Jak wzmocnić zniszczone paznokcie?

0

Odżywki do paznokci to doskonałe antidotum. W dobie lakierów hybrydowych i wielu czynników narażających paznokcie na osłabienie warto zainwestować w produkty poprawiające ich kondycję zarówno wizualnie jak i od środka.

Na co dzień spotykamy się z ogromną ilością reklam różnego typu suplementów, witamin i preparatów wzmacniających płytkę paznokcia – warto zwrócić szczególną uwagę na ich skład. W ofercie Golden Rose znajdziemy różnego typu odżywki do paznokci, m.in., przyspieszające ich wzrost i regenerację – Golden Rose Oxygen, Nail Growth, wygładzające płytkę – Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation, wzmacniające paznokcie – Golden Rose Black Diamond Hardener i specjalnie skomponowane odżywki witaminowe – Golden Rose 4 in1 Complete Care. Największą zaletą odżywek produkowanych przez Golden Rose jest brak zawartości formaldehydu.

Odżywka bez formaldehydu – co to właściwie oznacza?

Formaldehyd to toksyczna substancja wyniszczającą płytkę paznokcia, która w naturalny sposób stara się z tym walczyć broniąc się i regenerując jednocześnie. Efekt do momentu stosowania odżywki do paznokci zawierającej formaldehyd jest szybki i widoczny, natomiast odstawienie czynnika drażniącego powoduje natychmiastowe pogorszenie stanu płytki paznokcia, dlatego warto podczas zakupów analizować składy odżywek. Odżywki do paznokci bez formaldedhydu Golden Rose zawierają szereg właściwości i witamin, które sprawią, że paznokcie będą piękne i gładkie przez cały czas. W razie dodatkowych wątpliwości warto zawsze skonsultować się z personelem na stoiskach, który chętnie doradzi i dobierze odżywkę do odpowiednich problemów.

Czemu warto stosować odżywki do paznokci?

Odżywki do paznokci to lekarstwo i wspomaganie dla naszej płytki paznokciowej. Stosuj je profilaktycznie i wspomagająco. Nigdy jednak nie zapominajmy, że kluczowy w ich wyborze jest skład. Odżywki do paznokci Golden Rose zawierają wiele wartościowych składników roślinnych takich jak: wyciągu z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodkiego olejku migdałowego i wiele innych.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here