Bezinwazyjny lifting twarzy ultradźwiękami – czy może zastąpić tradycyjny lifting chirurgiczny?

0

Wyraźne oznaki starzenia skóry, takie jak głębokie zmarszczki, nadmierna wiotkość skóry i utrata owalu twarzy, to konkretne wskazania do przeprowadzenia liftingu. Jeszcze do niedawna, mówiąc lifting twarzy, mielibyśmy na myśli wyłącznie tradycyjny, chirurgiczny lifting twarzy wykonywany przy pomocy skalpela, czyli dość skomplikowaną operację plastyczną.

Intensywny rozwój medycyny estetycznej pozwolił jednak stworzyć również całkowicie bezinwazyjne metody liftingu, tak jak lifting ultradźwiękami Sono Queen dostępny w Klinice Miracki w Warszawie. Na czym polega i jakie efekty jest w stanie przynieść? Podpowiadamy, kiedy warto zdecydować się na bezoperacyjny lifting twarzy!

Bezinwazyjny lifting twarzy ultradźwiękami - czy może zastąpić tradycyjny lifting chirurgiczny?

Bezinwazyjny lifting twarzy, czyli ultradźwięki na twarz

Czy bezinwazyjny lifting twarzy ultradźwiękami może zastąpić tradycyjny lifting chirurgiczny? Wszystko zależy od tego, jakich efektów zabiegu oczekujemy. Lifting bez skalpela przyniesie nam o wiele bardziej naturalne rezultaty niż chirurgiczny lifting twarzy, ale przy tym może okazać się metodą mniej skuteczną w przypadku bardzo wyraźnego problemu wiotczenia i opadania skóry na twarzy. Lifting twarzy metodą HIFU, to znaczy wysokoenergetyczną falą ultradźwiękową, to doskonała metoda odmładzania dla pań pomiędzy 30. a 45. rokiem życia, które oczekują wyraźnych efektów bez ryzyka blizn, szwów czy długiego okresu rekonwalescencji. W późniejszym wieku uzyskanie analogicznych efektów może nie być możliwe, w związku z czym specjaliści mogą zaproponować nam wykonanie tradycyjnego liftingu twarzy lub połączenie liftingu HIFU z inną metodą z zakresu medycyny estetycznej.

Lifting twarzy metodą HIFU – bez bólu i blizn

Ogromną zaletą liftingu twarzy przeprowadzonego metodą HIFU jest jego całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny przebieg. W trakcie terapii nie jest konieczne zastosowanie specjalnego znieczulenia, bo zabieg nie przynosi uciążliwych dolegliwości bólowych. W związku z tym, że urządzenie nie narusza w żaden sposób bariery naskórkowej skóry, czas jej gojenia się po zabiegu jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnego liftingu twarzy czy nawet nieco bardziej inwazyjnych metod odmładzania z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg nie naraża też pacjenta na nieestetyczne blizny, które mogą pojawić się nie tylko w wyniku przeprowadzonej operacji plastycznej, lecz także głębokiego odmładzania urządzeniami laserowymi starszej generacji.

Lifting Sono Queen – walka ze wszystkimi oznakami starzenia

Jak przyznają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, zabieg ultradźwiękami Sono Queen to doskonały sposób na uzyskanie efektu kompleksowej poprawy wyglądu twarzy i redukcji wszelkich widocznych oznak starzenia skóry. Przy pomocy ultradźwięków możemy nie tylko ujędrnić twarz i wygładzić zmarszczki, lecz także pozbyć się takich niedoskonałości, jak opadające powieki i kąciki ust czy podwójny podbródek. Co więcej, dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów wystarczy przeprowadzenie pojedynczej sesji zabiegowej, aby uzyskać naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę, że efekty zabiegu nie będą natychmiastowe – skóra potrzebuje około 2-3 miesięcy na całkowitą, termiczną przebudowę, co oznacza, że rezultatami zabiegu będziemy mogli cieszyć się dopiero po upływie kilkunastu tygodni.

Jeśli chcesz zobaczyć efekty zabiegów przeprowadzonych urządzeniem Sono Queen, zajrzyj na stronę https://klinikamiracki.pl/zabieg/sono-queen-nieinwazyjny-lifting-us/. Znajdziesz tam także dodatkowe informacje o zabiegu, np. dokładny opis procedury zabiegowej, cenę, a także wskazania pozabiegowe. Pytaj też o szczegóły w recepcjach warszawskich Klinik Miracki.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here