Jakie zabiegi kosmetyczne warto wykonać jesienią?

0

Jesień to okres zmniejszonej aktywności promieni słonecznych, a tym samym łagodniejszy czas dla skóry. Po upalnym lecie cera wymaga regeneracji, odżywienia i nawilżenia. Które z zabiegów warto wykonać jesienią?

Usuwanie zmarszczek, czyli dlaczego warto poddać się mezoterapii

Mezoterapia Katowice polega na podawaniu substancji prosto do skóry za pomocą cienkiej igły. Zabieg ma na celu ujędrnić, uelastycznić i wygładzić powierzchnię skóry. Podanie pod skórę odpowiedniego płynu wpływa stymulująco na włókna kolagenowe odpowiedzialne za utrzymanie ich w odpowiednim napięciu. Podczas zabiegu mezoterapii można podać również preparaty stymulujące z osocza bogatopłytkowego, ale również kwas hialuronowy Katowice czy wypełniacze. Tego typu lifting umożliwia nadanie skórze młodzieńczego i promiennego wyglądu, a także usunięcie drobnych zmarszczek. Jesienią, kiedy skóra jest mniej narażona na podrażnienia, można śmiało poddawać się tego typu procedurom z zakresu medycyny estetycznej. Warto pamiętać, że mezoterapię powinno się przeprowadzać dość często, aby uzyskać i utrzymać optymalne efekty.

Depilacja laserowa w salonie kosmetycznym

Jesienią warto również udać się do salonu kosmetycznego http://kosmetyczkikatowice.pl na zabieg trwałej depilacji laserowej. Zabieg IPL Katowice uwalnia od konieczności usuwania niechcianego owłosienia z okolic pach, bikini i nóg. Pozwala poczuć się kobieco i swobodnie zarówno na basenie, w saunie, jak również w sypialni. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów depilacja laserowa Katowice musi zostać kilkukrotnie powtórzona. Kosmetolodzy zalecają wykonywać ją na nieopaloną skórę – wówczas kontrast pomiędzy barwą włosa a odcieniem skóry jest większy, a efekty – znacznie lepsze.

Makijaż permanentny brwi i drobne zabiegi kosmetyczne

Te panie, które pragną mieć idealne łuki brwiowe, powinny udać się na makijaż permanentny brwi. Wtedy będą mogły uwolnić się od konieczności codziennego ich malowania kredką i poprawiania koloru raz na jakiś czas henną. Zaoszczędzą cenny czas każdego poranka i znowu poczują się pewnie. Jesienią warto również wykonać zabiegi laserem, dzięki któremu można pozbyć się niekorzystnych zmian na skórze. Nie tylko trądzik, lecz również przebarwienia Katowice będą znacznie mniej widoczne, a po kilku zabiegach znikną całkowicie. W chłodniejszych miesiącach roku warto zadbać o estetykę paznokci. W tym celu można udać się na pedicure lub paznokcie hybrydowe Katowice. Wypielęgnowane stopy i piękne dłonie są naszą najlepszą wizytówką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here