Kobiece słabości

0

Płeć piękna ma wiele zalet wpisanych w swoją naturę i wzorce kulturowe, które mówią, że kobieta ma być strażniczką domowego ogniska, dbać o atmosferę spokoju i miłości. Każda z nich, niezależnie od pełniącej w życiu roli, wykształcenia czy piastowanego stanowiska, posiada też słabości. Szczególnie upodobały sobie wszelkiego rodzaju biżuterię – złotą i srebrną, nowe buty, torebki czy szaliki. Dzięki tym skłonnościom, nie trudno o sprezentowanie podarunku, który wywoła uśmiech na ich twarzy.

Jak trafić w gust obdarowywanej

Najważniejsze to sprostać oczekiwaniom kobiety, której chcemy sprawić prezent. Dowiedzmy się zatem, czy bliższa jej sercu jest biżuteria złota czy srebrna. Zdarza się, że druga osoba, może nie lubić kolorystki złota, mimo że jest ona szlachetniejszą biżuterią. Dlatego przed zakupem lepiej sprawdzić preferencje kobiety, dzięki temu unikniemy jej rozczarowania oraz ewentualnej wymiany.

Biżuteria złota ma przewagę nad srebrną pod względem ryzyka uczuleń. Częściej niepożądane reakcje występują przy kontakcie ze srebrem. Gdzie możemy zatem uzyskać informację o preferencjach kobiety, którą chcemy obdarować? Obserwacja i wywiad. Sprawdźmy, który rodzaj biżuterii zdobi szyję naszej wybranki, czy częściej zakłada tą złotą a może wyłącznie srebro. W sytuacji gdy ciężko o obserwację postawmy na wywiad. Zapytajmy siostrę, mamę, przyjaciółkę. Kobieta o kobiecie, wie bardzo wiele. A kiedy dowie się w jakim celu przepytujemy, wbrew pozorom z zaangażowaniem ukierunkuje nasze wybory.

Inspiracje ze świata mody

Gdy tajemna wiedza dotycząca wyboru: biżuteria złota czy srebrna, będzie nam znana, pora na następne kroki, które wcale nie muszą być łatwiejsze. Na jaki rodzaj błyskotek postawić? Naszyjniki, kolczyki, przywieszki, pierścionki. Mnogość dostępnych produktów zalewa sklepy jubilerskie, przyprawiając o zawrót głowy kupującego. Gdzie możemy się zainspirować? Najprostszym rozwiązaniem jest podpytanie sprzedawcy, który najlepiej zna współczesne trendy. Biżuteria złota, srebrna, perły, diamenty, bursztyny, nic nie jest dla niego tajemnicą i dzielenie się wiedzą jest wpisane w zakres jego obowiązków. Innym źródłem wiedzy są portale z modą, blogi tematyczne czy telewizja śniadaniowa, które wyznaczają trendy. Gdy zobaczysz, że biżuteria złota w wydaniu cienkiego łańcuszka, ze znakiem nieskończoności zdobi szyję słynnej gwiazdy fitness, możesz mieć pewność, że wiele kobiet marzy o takiej samej ozdobie. Niezależnie od tego, jakiego dokona się wyboru biżuterii, bez wątpienia sprawi on ogromną radość kobiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here