Laser Thunder – usuwanie niechcianych włosków ze zdwojoną siłą!

0

Domowa depilacja, zwłaszcza wykonywana za pomocą maszynki do golenia, jest jak Dzień Świstaka – codziennie to samo! Marzysz o permanentnej gładkości? Warto w końcu zdecydować się na depilację laserową. Obecnie numerem jeden jest laser Thunder – łączy w sobie moc dwóch laserów i skutecznie usuwa włoski, niezależnie od ich typu czy koloru skóry.

Depilacja laserowa – dla kogo?

Laser Thunder to rozwiązanie dla osób najbardziej wymagających w kwestii depilacji. Umożliwia indywidualne dostosowanie parametrów leczenia, bez kompromisów między bezpieczeństwem a skutecznością. Naprzemienna technologia laserowa (połączenie dwóch długości fali) sprawia, że na zabieg mogą zdecydować się osoby o różnych kolorytach skóry i każdym typie owłosienia. W zależności od poziomu zawartości melaniny w skórze i włosie, laser Thunder daje możliwość dobrania optymalnych parametrów zabiegu – osoba wykonująca zabieg może wybrać emisję pojedynczej lub podwójnej długości fali, zastosować impulsy symultaniczne lub sekwencyjne. Urządzenie to jest bardzo elastyczne pod tym względem!

Laser Thunder – co go wyróżnia?

Thunder to najnowszy, najszybszy i najmocniejszy wśród laserów do depilacji. Stanowi połączenie dwóch najbardziej skutecznych rodzajów lasera:

  • aleksandrytowego o długości fali 755 nm,
  • neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm.

Jak podkreślają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, zabieg laserem Thunder, w porównaniu do innych metod depilacji laserowej, jest stosunkowo mało bolesny i trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut na danym obszarze.

Usuwanie nadmiernego owłosienia laserem Thunder odbywa się na dwa sposoby: za pomocą dostarczenia wysokich impulsów fluencji w postaci pojedynczego strzału lub za pomocą techniki „w ruchu” dla zwiększenia komfortu pacjenta. W trakcie zabiegu melanina w łodydze włosa pochłania promieniowanie laserowe, przez co zostaje usunięta, a cebulki włosów, odpowiedzialne za ich wzrost, zostają zlikwidowane dzięki przegrzaniu.

Trwałość efektów fotodepilacji

Laser Thunder ma zdolność do bardzo szybkiego wychwytywania melaniny w skórze, nawet we włosach we wczesnej fazie wzrostu. Dzięki temu zabieg przynosi bardzo szybkie rezultaty. Aby uzyskać pożądane efekty, konieczne jest przystąpienie do serii zabiegów. O liczbie sesji laseroterapii decyduje kosmetolog wykonujący zabieg, po przeprowadzeniu dokładnej konsultacji z pacjentem i analizie jego typu owłosienia. Częstotliwość epilacji jest uzależniona od umiejscowienia obszaru zabiegowego:

  • twarz – co 4 tygodnie,
  • ręce, plecy, brzuch, bikini – co 6 tygodni,
  • nogi – co 8 tygodni.

Takie odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii są wystarczające, aby kolejne włosy wchodzące w fazę wczesnego anagenu, były zauważalne dla lasera Thunder. Zabieg powtarzany w formie serii daje możliwość wychwycenia wszystkich momentów, w których włosy są w fazie anagenu. Zniszczona termicznie macierz włosa wraz z cebulką nie jest wtedy w stanie się zregenerować, a zatem – włos nie ma możliwości ponownego wzrostu.

Zastanawiasz się na jak długo wystarcza wykonanie serii depilacji laserem Thunder? Po przeprowadzeniu zalecanej serii zabiegów usunięte włoski w większości nie odrosną już nigdy, więc można praktycznie zapomnieć o uciążliwej tradycyjnej depilacji i goleniu. Celem terapii laserem Thunder jest uzyskanie optymalnego efektu – niemal całkowitego (około 97%) usunięcia owłosienia.

Planujesz depilację laserową? Dowiedz się więcej na temat epilacji laserem Thunder: https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here