Marchewkowe opalanie

0

O wpływie beta-karotenu na organizm napisano już całe książki. Powszechnie wiadomo, że jest prowitaminą witaminy A, że neutralizuje rodniki w organizmie, że wzmacnia system immunologiczny, chroni przewód pokarmowy i drogi oddechowe przed infekcjami, wpływa na obniżenie cholesterolu, poprawia wzrok, opóźnia procesy starzenia się… To zaledwie mała część dobroczynnych działań, jakie oferuje beta-karoten.

Kobieta w kapeluszu smaruje ciało mleczkiem do opalania
Warto więc się z nim zaprzyjaźnić. Szczególnie w sezonie letnim, ponieważ na lato beta-karoten ma dla nas coś ekstra: znacznie pomaga w uzyskaniu ładnej, równej opalenizny o pożądanym odcieniu. Jeżeli tylko będzie go w organizmie pod dostatkiem, to skóra zyska dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV, a jednocześnie będzie wytwarzać więcej naturalnego pigmentu, który nie tylko wyrówna, ale i przedłuży trwałość opalenizny. Należy jednak systematycznie przyjmować beta-karoten w zalecanych dawkach, przynajmniej na dwa tygodnie przed opalaniem i oczywiście nie wolno zapominać o stosowaniu kosmetyków z filtrami.

Naturalny beta karoten

Komu nie do końca smakują soki marchwiowe, może skorzystać z suplementu diety: Naturalny BetaKaroten 15 mg (ProWitamina A 25 000 IU), marki Aliness, zawierający CaroCare®, opatentowaną europejską postać naturalnego beta-karotenu pochodzącego z biofermentacji. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: jedna  tabletka w trakcie posiłku.

Naturalny BetaKaroten 15 mg (ProWitamina A) CaroCare® to opatentowana europejska postać naturalnego betakarotenu pochodzącego z biofermentacji. Wykorzystywany jest przez nasz organizm do przekształcenia go do postaci witaminy A dlatego nazywany jest „Pro Witaminą A”.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: BetaKaroten

Kobieta w kapeluszu opala się na leżaku nad morzem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here