Minimalizm, oryginalność i trwałość kompozycji kwiatowej – poznaj zalety flowerboxów!

0

Wręczając w prezencie bukiet kwiatów chcielibyśmy, aby jak najdłużej zachował on swoją trwałość i cieszył oczy obdarowanej nim osoby. Niestety, w większości przypadków cięte kwiaty bardzo szybko więdną. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku flowerboxów – nowoczesnych kompozycji florystycznych, które pozostają świeże znacznie dłużej od klasycznych bukietów. Czym flower box wyróżnia się na tle innych kompozycji kwiatowych i dlaczego warto zainwestować w jego zakup?

Minimalizm, oryginalność i trwałość kompozycji kwiatowej – poznaj zalety flowerboxów!

Flower box – nowoczesna kompozycja kwiatowa idealnie wpisująca się we współczesne trendy

Moda na boxy kwiatowe przywędrowała do Polski i Europy ze Wschodu. Pierwsze tego typu kompozycje kwiatowe pojawiły się kilka lat temu w Rosji i Emiratach Arabskich, gdzie zyskały ogromne uznanie nowoczesnych, wymagających kobiet.

Flower box łączy w sobie to, co najważniejsze we współczesnym świecie. Jest to bowiem nowoczesna i minimalistyczna kompozycja florystyczna, które stanowi idealne uzupełnienie wystroju każdego współczesnego wnętrza. Flowerboxy obecnie pojawiają się nie tylko w prywatnych domach, ale także zdobią wnętrza eleganckich hoteli, restauracji, biur i wielu innych obiektów.

Co więcej, flower box nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji – może zostać ustawiony w dowolnym miejscu bez konieczności przeniesienia kwiatów do odpowiedniego wazonu, wymiany wody oraz przycinania końcówek łodyżek. Wszystko to dzięki specjalnej metodzie przygotowywania boxów kwiatowych.

Jeszcze dłuższa radość z kwiatowego podarunku!

W pudełku flowerboxa, oprócz kompozycji kwiatowej, znajduje się bowiem specjalna gąbka florystyczna nasączona preparatami. Jej zadaniem jest dostarczanie łodyżkom kwiatów wody oraz substancji odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju oraz przedłużenia trwałości gotowej kompozycji kwiatowej. Takie przygotowanie sprawia, że flower box jest znacznie trwalszy od klasycznych bukietów, które zachowują świeżość przez zaledwie kilka dni.

Zupełnym fenomenem są natomiast flowerboxy z tzw. wiecznymi różami, które pozostają świeże i piękne przez 2 lata od chwili ich podarowania. Mimo swojego dość wysokiego kosztu, flower box z wiecznymi różami to idealny podarunek dla najbardziej wymagających osób i świetny wybór na specjalne okazje. To także w pełni gotowa i efektowna dekoracja eleganckich wnętrz, która doskonale dopełni wystroju hotelu, sali konferencyjnej, gabinetu czy restauracji.

Flower box – kompletny prezent na ważną okazję

Flowerboxy idealnie nadają się do wręczenia w prezencie. Ich otrzymanie z pewnością doceni każda osoba, która kocha świeże kwiaty oraz lubi nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania. Kwiaty w pudełku doskonale nadają się na prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, na walentynki, Dzień Kobiet i wiele innych.

Flower box to także efektowny podarunek, który doskonale podkreśli moment oświadczyn stając się piękną i trwałą pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu. Warto bowiem dodać, że kiedy kwiaty uschną, osobie obdarowanej pozostanie po nich ozdobne pudełeczko, które doskonale nadaje się do przechowywania w jego wnętrzu drobiazgów i pamiątek.

Partnerem artykułu jest Rose Du Chateau oferująca: flower box – więcej na RoseDuChateau.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here