Nici liftingujące – sposób na piękny i młody wygląd!

Lista skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest długa. Wybierając się do gabinetu możemy w szybki sposób odmienić swój wygląd, pożegnać kompleksy i po prostu poczuć się lepiej. Jedną ze skuteczniejszych metod na piękny i młody wygląd są nici liftingujące. To niezwykły zabieg, który potrafi nie tylko odmienić wygląd twarzy, ale także ciała. Jak działają nici liftingujące, jakich efektów możemy się spodziewać po ich zastosowaniu? Przeczytaj!

Nici liftingujące PDO – alternatywa dla operacji

Powszechnie utarło się przekonanie, że nici liftingujące to tzw. lifting bez skalpela. Dlaczego? Bo dają doskonałe efekty liftingujące, a jednocześnie zabieg nie jest operacją, nie wymaga specjalnych przygotowań, lekarz nie nacina skóry skalpelem – po prostu nie jest to tak inwazyjna metoda jak w przypadku operacji. Wśród wielkich zalet zabiegu jest bezpieczeństwo i niesamowita skuteczność. Tak naprawdę efekt pojawia się od razu (oraz z czasem się pogłębia), a nici nie są wyczuwalne. Po miejscach wprowadzenia nici nie tworzą się blizny. Zatem to zabieg, którego nie należy się bać!

Niesamowite efekty nici liftingujących

Nici PDO działają nie tylko na kształt określonych części twarzy – poprzez mechaniczne ich podniesienie. Wśród zalet nici liftingujących jest również fakt, iż pozytywnie wpływają na kondycję skóry. Pobudzają produkcję dobroczynnego kolagenu, który sprawia, że skóra jest sprężysta, jędrna i elastyczna. Skóra poddana zabiegowi staje się gładka i rozświetlona, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Jakie są wskazania do zabiegu z nićmi?

To jeden z tego typu zabiegów, który polecany jest osobom już nawet w okolicach 30 roku życia, gdy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Ale przede wszystkim doskonale sprawdza się u osób zauważających na skórze wiotkość i utratę jędrności. Gdy tkanki z czasem opadają – wtedy nici liftingujące będą jednym z lepszych rozwiązań. Mogą być zatem stosowane na opadające policzki i obszar pod dolną szczęką, do tzw. V liftingu, przy wyraźnie zarysowanym fałdzie nosowo- wargowym lub rowku policzkowo-jarzmowym.

Można je stosować również na opadające brwi czy dolną powiekę, świetnie także niwelują poziome i pionowe zmarszczki czoła. Ale to nie wszystko! Nici liftingujące z powodzeniem stosuje się również we wskazaniach na ciało m.in. na fałdy i zmarszczki na szyi i dekolcie, gdy chcemy ujędrnić bądź ukształtować piersi oraz na innych zwiotczeniach jak np. okolice ramion, pośladków czy brzucha.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Kampania wizerunkowa Derma Instytut

Klinikę Derma Instytut we Wrocławiu odwiedziła Ambasadorka – Monika Richardson. Niesamowita energia, elegancja i szeroki uśmiech to jej znaki rozpoznawcze, a optymizmem jest w stanie zarazić każdego.

Czytaj...
zabiegi

Trzy kroki do piękna! Czy już znasz najlepszy preparat do bioregeneracji skóry Linerase?

Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem co raz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

Czytaj...
(fem)uroda zabiegi

Trzy kroki do piękna!

Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem co raz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

Czytaj...