Obóz tylko dla prawdziwych otaku!

Uwielbiasz kulturę Japonii, a cały swój wolny czas spędzasz na czytaniu mangi i oglądaniu anime? Wygląda na to, że właśnie znalazłeś idealny letni obóz dla siebie!

Obozy anime to prawdziwa gratka dla miłośników animacji z dalekiego wschodu! Dowiedz się więcej o obozach, które będziesz pamiętać do końca życia!

Lato z anime

Obozy anime to świetny sposób na zanurzenie się w kulturze azjatyckiej i poznanie jej jeszcze bliżej. Weź udział we wspaniałych warsztatach, naucz się czegoś nowego o sztuce japońskiego rysunku i przygotuj cosplay swojego ulubionego bohatera. Jeżeli fascynujesz się kulturą Azji, musisz wybrać się na obóz tylko dla prawdziwych otaku!
Na obozie będziesz miał okazję nie tylko zdobyć nową wiedzę na temat kultury i sztuki Japonii, ale też porozmawiać z gościem z Azji, który chętnie odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania. Przyjdź na warsztaty z tworzenia cosplayów, naucz się podstaw rysowania mangi i zjedz pyszne sushi przygotowane przed doświadczonych szefów kuchni.

Obozy anime – czego można spodziewać się w programie?

Program obozów anime jest niezwykle bogaty i każdy fan kultury i sztuki azjatyckiej będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Czego można spodziewać się w to lato?

  • seanse najlepszych anime, azjatyckich reklam oraz najciekawszych koreańskich dram,
  • warsztaty z tworzenia własnych cosplayów, podczas których przeobrazisz się w swojego ulubionego bohatera,
  • warsztaty z podstaw tworzenia mangi, a także wykłady o historii tej niezwykłej sztuki,
  • konkursy konsolowych gier muzycznych oraz tanecznych,
  • warsztaty z przygotowywania japońskich przysmaków, takich jak sushi, czy ramen,
  • konkursy z wiedzy o anime, a także z rozpoznawania openingów i endigów popularnych serii,
  • i wiele więcej!

Program obozów jest niezwykle bogaty i każdy z pewnością będzie mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy interesujesz się japońską sztuką animacji, czy bardziej ciągnie Cię w stronę azjatyckiego jedzenia, gwarantujemy świetną zabawę!

A więc jesteś specjalistą w temacie mangi i anime?

Na naszym obozie będziesz miał okazję sprawdzić, czy możesz nazywać się prawdziwym otaku! Zacznij od prelekcji, wykładów i warsztatów, podczas których nauczysz się o kulturze azjatyckiej, anime i przysmakach z dalekiego wschodu, a następnie weź udział w konkursach sprawdzających Twoją wiedzę.
Maru batsu, rozpoznawanie piosenek z openingów i endingów znanych anime, konkurs na najsłodsze chibi, karaoke, konkurs edytowania mang… To tylko kilka przykładów konkurencji, w których będziesz mógł się sprawdzić. Na obozie nauczysz się wielu przydatnych umiejętności, takich jak gotowanie, przygotowywanie kostiumów czy rysunek, a następnie będziesz mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami w przygotowanych przez organizatorów konkurencjach. Pokaż nam, że jesteś prawdziwym otaku!

Masz ochotę na sushi?

To świetnie, bo na obozie anime będziesz miał okazję nie tylko je skosztować, ale też nauczyć się je samodzielnie przygotowywać! Co więcej, nauczymy się nie tylko zwijać sushi, ale też przygotowywać tradycyjną japońską zupę – ramen. Nie potrafisz jeść pałeczkami? Bez obaw! Z naszymi instruktorami w mgnieniu oka zdobędziesz tę umiejętność i zanim się obejrzysz, będziesz jadł ramen jak Naruto!

Znajdź nowych przyjaciół takich, jak Ty

Masz już dość tego, że Twoi przyjaciele nie oglądają tyle anime, co Ty? Chcesz rozmawiać z nimi o najnowszych seriach, ale oni nie wydają się zainteresowani? A może chciałbyś spróbować z nimi japońskich przysmaków, ale oni twierdzą, że nie lubią sushi? Obóz anime to świetne miejsce, w którym poznasz osoby, które dzielą z Tobą zainteresowania! Znajomości zawarte na obozach letnich wcale nie muszą kończyć się w dzień zakończenia turnusu! Przyjedź i zdobądź przyjaciół do końca życia! Znajdź osoby, które zawsze będą gotowe do rozmowy na temat najnowszych anime i do wyjścia na ramen.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

ciekawostki odżywianie

Kalkulator BMI – czym jest i dlaczego warto brać go pod uwagę przy diecie?

Body Mass Index, czyli popularne BMI służy do szybkiego i bardzo wygodnego obliczenia własnego wskaźnika masy ciała. Stosowane jest tak przez osoby prywatne jak i przez profesjonalnych dietetyków. Z tą tylko różnicą, ze ta druga grupa zazwyczaj bierze pod uwagę również inne dane pozwalające na prawidłową ocenę wagi.

Czytaj...
ciekawostki polecane warto wiedzieć

Judytowo – pierwszy w Polsce azyl dla szczeniąt i psów niepełnosprawnych nagrodzony

Azyl dla niepełnosprawnych psów z Woli Wodzyńskiej koło Ciechanowa został tegorocznym laureatem plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. W ośrodku zwanym Judytowo opiekę nad psiakami pełnią także osoby niepełnosprawne.

Czytaj...
Kawa Mocha
ciekawostki

Zobacz przepis na kawę idealną na jesienne popołudnia

Jesień nie rozpieszcza nas pogodą. Deszczowe dni zdecydowanie zdarzają się częściej niż te słoneczne. Na dodatek temperatury znacznie spadają i ciepłe letnie wieczory odchodzą w zapomnienie. To, czego potrzebujemy, to dobry serial, ciepły koc i aromatyczna kawa. Poznaj nasz przepis na idealną kawę na jesienne popołudnia!

Czytaj...