WSPÓŁPRACA Z EKOBIETY.PL

REKLAMA & PR

Kobieca strona internetu

Nasza strona to źródło kobiecych informacji i ciekawostek. Serwis powstał na początku 2005 roku i wciąż rośnie jego popularność.

Troszkę o nas

Kilka ciekawych informacji z życia strony ekobiety.pl

Wydawany od 2005

ekobiety.pl jest portalem o tematyce kobiecej, działającym w Polskiej sieci od 2005 roku. Publikujemy informacje o trendach rynkowych, modowych, technologicznych i wnętrzarskich. Pomagamy rozwiązywać kobiece problemy zrzeszając liczne grono czytelniczek z Polski.

Edukacja

Wiemy, że najwyższa jakość obsługi musi bazować na edukacji. Nasz dział redakcyjny & PR współpracuje z klientem od samego początku, by zaproponować najlepsze, najkorzystniejsze rozwiązania PR oraz reklamowe.

Nasza idea

Od początku naszego istnienia postawiliśmy sobie za cel tworzenie serwisu internetowego stworzonego specjalnie dla kobiet i publikującego jedynie wartościowe treści. Na początku 2016 roku w serwisie zanotowaliśmy 1500 opublikowanych artykułów, a już w 2018 było ich ponad 2000.

Doświadczenie

Od 2005 roku wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi tworzymy wartościowe artykuły oraz reklamę skierowaną specjalnie do kobiet. Nasze doświadczenie budujemy w oparciu o wieloletnią współpracę z blisko 350 markami kobiecymi.

Strona w liczbach 

Użytkownicy w centrum uwagi

0

SESJE

0

UU

0 %

POWRACA

0

ARTYKUŁÓW

Tylko dedykowane rozwiązania

Tworzymy z miłości do naszych użytkowników

Wszystkie indywidualne kampanie reklamowe i publikacje współtworzymy wraz z naszymi partnerami od A do Z. Tak by efekt końcowy wizualizacji oraz przekazu był skierowany we właściwy sposób do odpowiedniej grupy naszych czytelniczek.

REDAKCJA

Jesteśmy z Poznania

Marcin Ożarek // Founder & Współwłaściciel

dellos@wp.pl

telefon: +48.884810204

Beata Kołodziejczyk // Współwłaściciel

beata.kolodziejczyk@kreatywka.pl

telefon: +48.604208348


DZIAŁAMY ON-LINE

Zróbmy coś razem

Zapraszamy do współpracy marki, producentów i agencje reklamowe.

Zróbmy coś fajnego razem. Internet to świetne miejsce, do współpracy.