Problem z głowy

0

Ile razy zdarza się, że wieczorem nie mamy siły na żadne zabiegi pielęgnacyjne dla ciała, z kolei z rana brak nam czasu, ponieważ nawał obowiązków jest ogromny. Weekendy dla większości kobiet związane są, z nadrabianiem prac domowych nagromadzonych podczas całego tygodnia. Sobotę witamy z płynem do czyszczenia toalety w jednej ręce, a mopem w drugiej. A gdy mąż uprzejmie informuje, że wieczorem wpadną goście, w panice zastanawiamy się jak odświeżyć włosy, by nie było widać na nich trudów sobotnich porządków.

Szybkie rozwiązanie

Z pomocą przychodzą nam zdobycze nowoczesnej kosmetologii. Suchy szampon- to jest odpowiedź na pytanie, jak odświeżyć włosy w ekspresowym tempie. Wystarczy, że spryskamy włosy od nasady po same końce i przeczeszemy. Składniki chemiczne wnikają w strukturę włosów, eliminują sebum i nadają naszej fryzurze świeżości. A co jeśli, do przetłuszczonych włosów dochodzi kilkucentymetrowy odrost, którego nijak nie da się zaczesać, natapirować, wyeliminować bez wizyty u fryzjera?

Żaden problem, must have każdej kobiety, spray na odrosty, dostępnych w każdej drogerii. Trzeba dopasować kolorystykę do swoich włosów, zakupić i korzystać z dobrodziejstwa. Uzyskamy efekt maskujący odrost lub siwe włosy. Co prawda utrzymuje się on tylko do pierwszego mycia, ale to i tak wybawienie dla kobiet, które nie wiedzą jak odświeżyć włosy.

Więcej trudu dłuższy efekt

Co w sytuacji, gdy nie satysfakcjonują nas półśrodki a jedynie metody przynoszące długotrwałe efekty? Jeśli chcemy trwale odświeżyć włosy, zdecydujmy się na wizytę u fryzjera. Doradzi on odpowiednie cięcie, które bardzo pomaga w nadaniu zdrowego wyglądu naszym włosom, zwłaszcza gdy często je rozjaśniamy i farbujemy, wskazane jest wtedy podcinanie zniszczonych końcówek. Nałoży nam farbę, która będzie pięknie mienić się w świetle dziennym i podkreśli naszą urodę. Najlepszą metodą jak odświeżyć włosy, jest nadanie im zdrowego wyglądu.

Pomocne będą również zabiegi odżywcze i kontynuacja wzmożonej pielęgnacji w domu. Nie ma więc mowy, o umyciu włosów i pozostawieniu ich samych sobie. Nakładamy za każdym razem odżywkę, a dwa razy w tygodniu maskę regeneracyjną, pamiętamy o olejkach nakładanych na końcówki. Staramy się jak najmniej poddawać działaniu prostownicy, a jeśli nie mamy wyjścia, poddajemy włosy działaniu wysokiej temperatury ale wyłącznie po wcześniejszym nałożeniu preparatów ochronnych.

Mamy zatem kilka rozwiązań jakie pomogą nam odświeżyć włosy na już, teraz, oraz te, które działają długofalowo ale przynoszą tez długotrwałe efekty.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here