Słuchasz muzyki na mieście czy w domu? Znajdź słuchawki dla siebie!

0

Jeśli lubisz słuchać muzyki poza domem: podczas treningu, spacerowania z psem, robienia zakupów lub wracania z pracy, będziesz potrzebował innych słuchawek niż do grania w gry lub oglądania filmów na laptopie. Dobierz odpowiedni model do swoich preferencji!

Słuchasz muzyki na mieście czy w domu? Znajdź słuchawki dla siebie!

Słuchawki dla miłośników muzyki… wszędzie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez MP3, MP4, telefonu lub innego nośnika muzyki, właściwymi słuchawkami dla Ciebie jest model dokanałowy. To dzięki niemu najskuteczniej odetniesz się od ulicznego zgiełku. Nie będziesz słuchać rozmów współtowarzyszy podróży w pociągu czy autobusie, dzięki czemu pomyślisz o swoich sprawach lub poczytasz książkę. W sklepie skupisz się na zakupach, a w drodze do domu po ciężkim dniu w pracy lub szkole wypoczniesz.

Słuchawki dokanałowe są wygodne i łatwe do ukrycia. Polecamy tradycyjne przewodowe, ponieważ nie trzeba martwić się ich ładowaniem. Zadbaj jedynie o to, by naładowany był odtwarzacz muzyczny.

Słuchawki dla amatorów nocnego kina

Nie możesz spać po nocach, bo ciekawią Cię losy bohaterów ulubionych seriali? A może właśnie usłyszałeś o genialnym filmie, którego nie możesz przepuścić? Nie czekaj do kolejnego wolnego dnia. Zrób sobie iście kinowy seans w nocy, podłączając słuchawki do laptopa, komputera lub telewizora. Najwygodniej będzie Ci oglądać film w słuchawkach nausznych – przekażą dźwięk w wysokiej jakości, a jednocześnie nie wygłuszą hałasów z zewnątrz, dzięki czemu usłyszysz, jeśli ktoś się zbudzi.

Jeśli chcesz oglądać filmy na laptopie lub komputerze, wybierz słuchawki bezprzewodowe. W przypadku korzystania wybierz słuchawki do TV bezprzewodowe z dalekim zasięgiem. Będziesz mógł usiąść na kanapie lub fotelu i obejrzeć materiał na dużym ekranie telewizyjnym bez psucia wzroku.

Słuchawki dla biegaczy i rowerzystów

O ile sportowcy ćwiczący na łące, w domu lub na siłowni mogą korzystać z słuchawek dokanałowych, o tyle odradzamy wybieranie ich przez biegaczy i rowerzystów. Wcześniej podawana jako zaleta wysoka jakość tłumienia dźwięków w przypadku tych sportowców będzie wadą – może stanowić zagrożenie na drodze. Jeśli poruszasz się po trasach, gdzie jeżdżą inne rowery lub samochody, nie usłyszysz, gdy będą się zbliżać. Możesz doprowadzić do wypadku, a nawet sam stać się ofiarą.

Słuchawki dokanałowe zastąp dousznymi – nadal wygodnie leżą w małżowinie, ale są mniej szczelne. Skorzystaj z modelu bezprzewodowego, by kabel nie ograniczał Ci ruchów. Takie słuchawki pozwalają na nieprzerwaną pracę przez kilka godzin, co wystarczy na wykonanie treningu i powrót do domu. Dzięki nim poprowadzisz także rozmowę przez sparowany smartfon.

Słuchawki dla graczy komputerowych

Po co gamerowi słuchawki? Wbrew pozorom nie tylko do słuchania dźwięków pochodzących z gry, choć to oczywiście element bardzo ważny i budujący klimat. Gracze multiplayerowi wykorzystują słuchawki przede wszystkim do komunikowania się z drużyną. Dzięki połączeniu – za pośrednictwem gry lub zewnętrznego komunikatora – mogą naradzać się i lepiej planować kolejne kroki.

Niezbędne gamerowi są zatem wygodne i tłumiące dźwięki słuchawki nauszne z mikrofonem. Powinny mieć regulator głośności i być dostosowane do głowy konkretnego gracza. Doskonała jakość dźwięku to podstawa – nie mogą wdawać się szumy.

Podobne Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here