AKNICARE Fast Creamgel – sposób na walkę z trądzikiem i niedoskonałościami cery od Synchroline.

0

Linia dermokosmetyków AKNICARE, przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, została poszerzona o nowy preparat do twarzy – AKNICARE Fast Creamgel.  Jego opatentowana formuła szybko i skutecznie pomoże pozbyć się problemu zmian trądzikowych, redukując zmiany zapalne i produkcję łoju, działając antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Lekka konsystencja dermokosmetyku sprawia, że produkt szybko się wchłania, nie zostawiając na skórze tłustego filmu. Ponadto odznacza się on wysoką tolerancją i bezpieczeństwem stosowania, a pierwsze efekty widoczne są już po 2 tygodniach regularnego używania. 

AKNICARE Fast Creamgel to dermokosmetyk stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz zaskórnikowym. Opatentowane połączenie składników aktywnych: cytrynianu trietylu, GT-peptide-10 i linolanu etylu, stanowiące bazę dla wszystkich produktów z linii AKNICARE, zostało wzbogacone o Honokiol, związek polifenolowy pozyskiwany z kory magnolii, o silnym działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym i  antybakteryjnym. Ich synergiczne działanie wpływa na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku: łojotok, bakterie Cutibacterium Acnes, nadmierną keratynizację ujść mieszków włosowych oraz stan zapalny, skutecznie, a przy tym szybko walcząc z problemami cery trądzikowej. Pierwsze efekty działania AKNICARE Fast Creamgel zauważymy już po 2 tygodniach regularnego stosowania – potwierdzają to przeprowadzone badania kliniczne.*

AKNICARE Fast Creamgel

Zaletą kremu jest także jego lekka, żelowa konsystencja i nietłusta formuła, która szybko się wchłania oraz matuje cerę, zapobiegając jej błyszczeniu się. To preparat, który świetnie się sprawdzi jako baza pod makijaż. Z powodzeniem może być stosowany przez cały rok – nie wywołuje podrażnień skóry na skutek działania promieniowana UV.

AKNICARE Fast Creamgel działa na przyczyny powstawania trądziku wpływając na:

  • redukcję wydzielania sebum,
  • zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,
  • regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych – przeciwdziałanie powstawaniu zaskórników,
  • ograniczenie rozwoju bakterii Cutibacterium Acnes 

Składniki aktywne: 

  • cytrynian trietylu – regulacja wydzielania sebum, działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • GT-peptide-10 – działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • linolan etylu – regulacja wydzielania sebum, przeciwdziałanie hiperkeratynizacji, 
  • honokiol – silne działanie przeciwutleniające, działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, 

Cena: 59,00 zł
Premiera: 1 października 2019
Dostępny na www.dermakrem.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here