Angielski dla Babci i Dziadka – Poznań

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Lingwest  zaprasza na zajęcia w biurze w Poznaniu (ul. Dąbrowskiego 138, pomiędzy ul. Szamotulską a Przybyszewskiego) w środy i piątki w godzinach przedpołudniowych.
Gwarantujemy miłą atmosferę oraz sympatyczną lektorkę.
 
Koszt zajęć wynosi 15 zł za 60 min. w kameralnej grupie 6-8 osób.
 
Przewidujemy zajęcia Beginners dla osób zupełnie początkujących, które do tej pory nie miały kontaktu z angielskim oraz poziom Elementary (Podstawowy) i Pre-Intermediate (niższy średniozaawansowany).
 
Kontakt: tel. 0-600 365 655.
www.lingwest.pl

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...