Apart preBIOtic od Global Cosmed Group

Powstała w ten sposób gama kosmetyków myjąco-pielęgnujących preBIOtic z naturalnymi, podwójnymi ekstraktami w każdym rodzaju: figi i irysu, alg i goji, jedwabiu i noni, migdału i kokosu oraz oliwki i buriti dołączy do grona poprawiających kondycję skóry środków do pielęgnacji ciała.  
 
Prebiotyki zastosowane w produktach marki Apart preBIOtic   stymulują wzrost naturalnej mikroflory bakteryjnej, korzystnej dla skóry człowieka. Bakterie na skórze można podzielić na dwie podstawowe grupy: szkodliwe (patogenne) i korzystne (probiotyczne).
 
Mikroorganizmy patogenne powodują zaburzenia funkcjonowania skóry (trądzik, nieprzyjemny zapach, podrażnienia, swędzenie, wypryski) czy wręcz wywołują poważne choroby.
 
Probiotyczne tworzą na skórze korzystną mikroflorę, która wzmacnia zdolność do obrony przed m.in. detergentami, alergenami oraz czynnikami środowiskowymi, które mogą zakłócić funkcjonowanie naskórka i powodować jego obrzęk, suchość, pękanie, a także zwiększoną wrażliwość. Ponadto pomagają zatrzymać wilgoć, opóźniają proces starzenia się skóry (pobudzają enzymy zwalczające wolne rodniki) oraz pobudzają skórę do odnowy.
 
Codzienne mycie skóry oraz czynniki środowiskowe przyczyniają się do likwidacji flory bakteryjnej. Prebiotyki to naturalne substancje stymulujące rozwój korzystnej dla człowieka flory bakteryjnej, która nie dopuszcza do rozwoju szczepów patogennych.
 
Stworzenie gamy produktów z prebiotykami to kolejny krok w kierunku rosnących wymagań Klientów Firmy – podkreśla Tomasz Zaceński, Senior Brand Manager marki Apart Natural Global Cosmed Group.
 
Nasi konsumenci są otwarci  na nowości, co daje nam możliwość rozwijania nowych kategorii produktów, dostosowanych do potrzeb tych grup odbiorców, do których chcemy dotrzeć. Tak też uczyniliśmy w przypadku Apart preBIOtic  i mamy nadzieję, że nowe produkty bardzo szybko zagoszczą na łazienkowych półkach naszych Klientów  – dodaje  Tomasz Zaceński.
 
Badania dermatologiczne, przeprowadzone przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST dowodzą, że stosowanie preparatów Apart preBIOtic  zapewnia bardzo szybko wyraźną poprawę stanu skóry. Wystarczy zaledwie kilka dni ich używania, aby zobaczyć  różnicę.  Poprzez zastosowanie prebiotyków kosmetyki Apart preBIOtic  zapewniają skuteczną odbudowę naturalnej flory bakteryjnej, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i jest odporniejsza na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych.
 
Marka APART funkcjonuje na rynku od 1988. Firma Global Cosmed Group powstała w 1986 roku. Jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się grupą firm o szerokiej gamie innowacji produkcyjno-technologicznych, oraz firmą znaną ze swoich marek na polskim i zagranicznym rynku. Ponad 1200 produktów oferowanych przez Global Cosmed Group obecnych jest na ponad 15 rynkach międzynarodowych, do których zaliczyć można: Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy czy  Słowację.
www.apartnatural.eu
 
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

  W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Oczyszczanie w rytmie natury, które zmienia wszystko!

   Starasz się dbać o swoje codzienne nawyki. Zdrowo się odżywiasz, w tygodniu znajdujesz kilka chwil na aktywność fizyczną, wysypiasz się i odpowiednio nawadniasz organizm, ale… Czy z taką samą troską myślisz o swojej pielęgnacji, której pierwszym i najważniejszym krokiem jest prawidłowe oczyszczanie? Jakich produktów używasz? Pamiętaj, że dobrze dobrane kosmetyki do oczyszczania mogą zmienić wszystko! […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Slow Ageing – koncepcja podejścia do piękna marki Oslo Skin Lab

    Czy wiesz, że koncepcja slow age powstała jako przeciwieństwo terminu anti-ageing? Oznacza akceptację zmian pojawiających się wraz z procesem starzenia…i świadome dbanie o Siebie. Dbasz o siebie poprzez codzienną, dopasowaną pielęgnację, pijesz wystarczające ilości wody, ale czy wiesz, że to nie zawsze wystarczy? Według marki Oslo Skin Lab – piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.

    Czytaj...