Baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych

Umywalki nablatowe o eleganckim i często wyszukanym designie mogą być prawdziwą ozdobą łazienek.  To armatura wymagająca najlepszej jakości dodatków aranżacyjnych. Baterie do takich umywalek powinny podkreślać ich piękno i oryginalny charakter.  Jednouchwytowe baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych firmy FERRO to funkcjonalne, o atrakcyjnej formie urządzenia, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
 

Veneto VerdeLine
– prosta, minimalistyczna w formie, pokryta chromem bateria wyposażona jest w regulator ceramiczny FerroClick z systemem kontroli ciepłej wody, perlator FerroAirMix, który zapewnia oszczędność rzędu 50% w gospodarowaniu wodą, automatyczny korek spustowy, a także system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean. Veneto VerdeLine będzie najlepszym produktem dla miłośników ekologii i osób zainteresowanych oszczędzaniem.
 
Torino – jej wysmukła elegancja umiejętnie podkreśli indywidualny charakter każdej umywalki, dyskretnie zwróci uwagę na rolę detalu w aranżowaniu modnego wnętrza. Bateria wyposażona jest w regulator ceramiczny, regulator strumienia oraz automatyczny, metalowy korek spustowy.  Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi błyszcząca warstwa chromu.
 
 
Baterią o niezwykle subtelnej linii jest Monza, której wysoka podstawa i długa wylewka zapewniają komfort mycia i estetyczny wygląd. Taka bateria będzie doskonale prezentować się na tle każdej umywalki. Zaopatrzona została w regulator ceramiczny i regulator strumienia. W otoczeniu gustownie dobranej galanterii łazienkowej pokryta chromem Monza podkreśli elegancki charakter łazienki.

Do kolekcji Modena dołączyła również bateria umywalkowa stojąca do umywalek nablatowych. W całej serii przewija się motyw trójkąta – wrażenie ostrości zostało zniwelowane delikatnie łukowatą linią, a geometryczne kształty wprowadzają efekt harmonii. Bateria posiada regulator ceramiczny, automatyczny metalowy korek spustowy metalowy, a także regulator strumienia. To doskonałe uzupełnienie linii wzorniczej Modena i świetny sposób na niebanalną łazienkę.
 
Serię baterii stojących do umywalek nablatowych zamyka bateria Capri. Prosta forma, o wyostrzonej linii będzie doskonale wyglądać wśród geometrycznych elementów armatury łazienkowej.  Wyposażona została w regulator ceramiczny, automatyczny metalowy korek spustowy oraz regulator strumienia.
 
Odpowiednio dobrane baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych potrafią wydobyć piękno i elegancję stosowanych coraz powszechniej umywalek nablatowych posiadających rozmaite wzory, kształty, kolory czy wielkość.  Baterie z najnowszej oferty Ferro poza atrakcyjną formą są także niezwykle funkcjonalne i wygodne w użyciu.
www.ferro.pl

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...