Baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych

Umywalki nablatowe o eleganckim i często wyszukanym designie mogą być prawdziwą ozdobą łazienek.  To armatura wymagająca najlepszej jakości dodatków aranżacyjnych. Baterie do takich umywalek powinny podkreślać ich piękno i oryginalny charakter.  Jednouchwytowe baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych firmy FERRO to funkcjonalne, o atrakcyjnej formie urządzenia, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
 

Veneto VerdeLine
– prosta, minimalistyczna w formie, pokryta chromem bateria wyposażona jest w regulator ceramiczny FerroClick z systemem kontroli ciepłej wody, perlator FerroAirMix, który zapewnia oszczędność rzędu 50% w gospodarowaniu wodą, automatyczny korek spustowy, a także system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean. Veneto VerdeLine będzie najlepszym produktem dla miłośników ekologii i osób zainteresowanych oszczędzaniem.
 
Torino – jej wysmukła elegancja umiejętnie podkreśli indywidualny charakter każdej umywalki, dyskretnie zwróci uwagę na rolę detalu w aranżowaniu modnego wnętrza. Bateria wyposażona jest w regulator ceramiczny, regulator strumienia oraz automatyczny, metalowy korek spustowy.  Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi błyszcząca warstwa chromu.
 
 
Baterią o niezwykle subtelnej linii jest Monza, której wysoka podstawa i długa wylewka zapewniają komfort mycia i estetyczny wygląd. Taka bateria będzie doskonale prezentować się na tle każdej umywalki. Zaopatrzona została w regulator ceramiczny i regulator strumienia. W otoczeniu gustownie dobranej galanterii łazienkowej pokryta chromem Monza podkreśli elegancki charakter łazienki.

Do kolekcji Modena dołączyła również bateria umywalkowa stojąca do umywalek nablatowych. W całej serii przewija się motyw trójkąta – wrażenie ostrości zostało zniwelowane delikatnie łukowatą linią, a geometryczne kształty wprowadzają efekt harmonii. Bateria posiada regulator ceramiczny, automatyczny metalowy korek spustowy metalowy, a także regulator strumienia. To doskonałe uzupełnienie linii wzorniczej Modena i świetny sposób na niebanalną łazienkę.
 
Serię baterii stojących do umywalek nablatowych zamyka bateria Capri. Prosta forma, o wyostrzonej linii będzie doskonale wyglądać wśród geometrycznych elementów armatury łazienkowej.  Wyposażona została w regulator ceramiczny, automatyczny metalowy korek spustowy oraz regulator strumienia.
 
Odpowiednio dobrane baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych potrafią wydobyć piękno i elegancję stosowanych coraz powszechniej umywalek nablatowych posiadających rozmaite wzory, kształty, kolory czy wielkość.  Baterie z najnowszej oferty Ferro poza atrakcyjną formą są także niezwykle funkcjonalne i wygodne w użyciu.
www.ferro.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   (fem)ciekawostki

   HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

    To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

    Czytaj...