Biżuteria i my

 
Pani Krystyna dzisiaj zawiesiła na srebrnym łańcuszku zawieszkę z turkusem, to prezent od siostry. Zuzanna przyszła do pracy z pięknymi kolczykami w uszach, zdecydowanie dobrze jej z błyskiem czerwieni przy twarzy. Małgosia spojrzała na swój pierścionek, który kupiła w tym roku na wystawie przedmiotów artystycznych, jest duży, drewniany ze ślicznym oczkiem z bursztynu. Zdecydowanie Małgosia lubi przedmioty ekologiczne. A kiedy w drzwiach stanęła pani Ania owinięta dużym szalem, nie dało się nie zauważyć pięknej broszy spinającej to okrycie. Nawet pan Piotr powiedział, że się dzisiaj pięknie błyszczy….
 
I pewnie tak jest w każdym miejscu pracy, spotkań, zabawy czy jakimkolwiek innym, gdzie spotykają się panie. Panowie, cóż też posiadają pewien zestaw dodatków, choć pewnie trochę skromniejszy. Ale panowie często kupują ozdoby dla swoich wybranek. Każda z nas pamięta choć jedną scenę z filmów, kiedy np. Blake Carrington ofiarował swej pięknej żonie Krystle naszyjnik z diamentami, godny jej urody i jego „portfela”. Choć może nie wszystkie otrzymamy od naszych ukochanych takie prezenty, to pewnie każda z nas przeżyła tę piękną chwilę, kiedy z odrobiną lęku w oczach mężczyzna patrzył, jak odpakowujemy prezent, i oczekiwał naszej rekcji. Każdy taki upominek jest piękny, każdy wymagał od panów zaangażowania, rozeznania w naszych gustach, stylu ubierania się i poszukania czegoś odpowiedniego dla naszej osoby. I to jest najważniejsze i najpiękniejsze.
 
A biżuteria jest właśnie wyrazem, podkreśleniem naszej osoby, nie jest tylko przedmiotem, który jest piękny, błyszczący i olśniewa swoim wdziękiem. Każdej z nas pasuje co innego, każda chce podkreślić swoją osobowość. Niektóre panie lubią bardzo delikatną biżuterię, maleńkie kolczyki, jakiś delikatny pierścionek i może łańcuszek na szyi, który mamy od dzieciństwa. Inne panie nakładają biżuterię dużą, widoczną, odważną.
 
Inną biżuterię zakładamy do pracy, gdy spędzamy osiem godzin za biurkiem, inną założymy na spotkanie z ważnym klientem, i jeszcze inną gdy pracujemy z dziećmi. Zupełnie inaczej też będziemy dobierać dodatki wychodząc na wieczorne przyjęcie i inaczej wybierając się na herbatkę do cioci. Każda z nas ma swoja „szkatułkę”, w której znaleźć można przeróżne świecidełka i błyskotki.
 
I nie przejmujmy się pogodą za oknem, jest karnawał i przynajmniej w weekendy będziemy się dobrze bawić, Będziemy lśnić blaskiem naszej kobiecości, urody i naszej biżuterii.
 
Wszystkie panie i panów serdecznie zapraszam do zapoznania się z kolekcją biżuterii dostępną w galerii internetowej Open24h.pl. Prezentujemy biżuterię wykonywaną przez polskich artystów plastyków, większość asortymentu to prace ręcznie wykonywane, odznaczające się oryginalnością i niepowtarzalnością wzorów. Oferujemy szeroką gamę biżuterii na co dzień, na zabawy i specjalne wyjścia, odznaczającą się nie tylko różnorodnością wzorów i kolorów, ale także rozmaitością użytych tworzyw.
Dla wszystkich klientek, które w zamówieniu wpiszą słowo „ekobiety”  5% rabatu.
Serdecznie zapraszam

Open24h.pl
Grażyna Sendecka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

moda

Blumarine: włoska moda dla miłośniczek stylu

  Kultowy dom mody Blumarine dla wielu osób to niemal synonim mody tworzonej dla nowoczesnej i jednocześnie zmysłowej kobiety. Fascynująca historia założycielki marki, Anny Molinari jest inspiracją dla projektantów, a ubrania Blumarine już od kilkudziesięciu lat królują na światowych wybiegach. Na czym polega fenomen „Królowej róż” oraz dlaczego jej kreacji nie może zabraknąć w szafie żadnej […]

  Czytaj...
  moda

  Jak dobrać szorty do figury?

   Lato to pora roku, w której stawiamy przede wszystkim na wygodę. Nic dziwnego – wakacyjne wyprawy i wędrówki oraz wysokie temperatury wymagają nie tyle świetnego wyglądu, co komfortowych ubrań zapewniających pełną swobodę ruchu. Dlatego tak wielką popularnością wśród kobiet cieszą się szorty. Sprawdź, jak dobrać spodenki do figury.

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

    W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

    Czytaj...