Czy warto leczyć się za pomocą biorezonansu?

0

Niejednokrotnie sami narażamy się na spore niebezpieczeństwo, ale nie jest to też takie często jak nam by się mogło wydawać. Nie zmienia to jednak faktu, że chorobę w jakimś sensie trzeba wyleczyć, a w czasach dzisiejszego rozwoju techniki jest to znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedyś. Dlaczego tak sądzę? Ponieważ wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego jaką siłę stanowi dziś medycyna niekonwencjonalna. Jedną ze skuteczniejszych metod leczenia jest biorezonans. Słyszałeś o nim? Tak? To dobrze się składa, bo będziesz miał okazję dowiedzieć się o nim nieco więcej. Zapraszam do lektury.

Biorezonans jest metodą leczniczą medycyny niekonwencjonalnej. Jak wiadomo ma ona swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Nie zmienia to jednak faktu, że w niektórych aspektach leczenie metodą biorezonansu jest znacznie skuteczniejsze niż metodą tradycyjną. Wciąż nie ma dobitnych dowodów medycznych, które byłyby w stanie potwierdzić skuteczność tej metody leczenia. Znając jednak priorytety na naszym świecie można dojść do wniosku, że takich badań nigdy nie będzie i to z co najmniej dwóch powodów. Pierwszym powodem są pieniądze, które w razie powodzenia biorezonansu mogłaby stracić medycyna tradycyjna, a to zbyt duży biznes, by można się nim było od tak dzielić. Drugim powodem jest to, iż być może metoda ta faktycznie nie działa, a ludzie wydający pozytywną opinię są po prostu podstawieni. Żadnego z tych dwóch powodów nie można wykluczyć – wszystkie są jednakowo realne. Ogólnie o biorezonansie przeczytasz tutaj. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że biorezonans działa lub nie, to musisz przekonać się o tym sam – osobiście sprawdzając tą metodę na sobie. Nie ma lepszego sposobu weryfikacji tak wielu opinii.

A co możemy leczyć za pomocą biorezonansu? Całkiem sporo różnego rodzaju chorób. Od alergii, choroby konwencjonalne, po najróżniejsze alergie. Jest tego całkiem sporo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Terapia cenowo nie wypada też całkiem źle, a przynajmniej gdy zawierzymy jej skuteczności. Jedna wizyta kosztuje około 100 zł. Ważne jest jednak to, że ponad 60 procent ludzi zostaje wyleczonych już podczas pierwszej wizyty – ponad 90 procent jest wyleczonych już pod 2-3 wizytach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here