Dieta Szangri-La

Dieta Szangri-La jest światowej sławy „autorskim” programem odchudzania. Oto jej kluczowe zalecenie: wystarczy spożywać codziennie umiarkowane ilości pewnego dość kalorycznego, ale bezsmakowego pokarmu, żeby skutecznie i trwale schudnąć.
 
Nie wymaga ona żadnych wyrzeczeń – ani głodzenia się, ani rezygnacji z jakichkolwiek potraw. Jest niemal spełnieniem marzeń o pigułce odchudzającej, nie rujnuje też zdrowia.
Po jej zastosowaniu znikają napady łakomstwa i obżarstwa, obsesyjne myśli związane z jedzeniem, a także chęć podjadania w nocy. A co najważniejsze – nie wymaga ona zmiany nawyków żywieniowych i w zasadzie żadnego wysiłku…

 
 
 
 
DIETA SZANGRI-LA

Seth Roberts
 
Wydawca: Bellona
ISBN/EAN 9788311107878
Tłumaczenie: Karolina Lossman
176 stron, format 150×210 mm, oprawa miękka
 
Jest to dieta, która odsuwa w cień inne diety. […] Człowiek po prostu zdecydowanie czuje, że nie chce mu się jeść.
                                 Joyce Cohen, „New York Times”

Pozornie absurdalna i zabawna, ale pod każdym względem wybitna. Jedna z najniezwyklejszych książek o diecie odchudzającej, jakie kiedykolwiek napisano.
                                         Diet-Blog.com

Największą zaletą metod Robertsa jest to, że każdy, kto ją stosuje, na pewno przekona się już po kilku dniach o ich skuteczności.
                                     MarginalRevolution.com
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania.

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług. To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...
(fem)zdrowie

Tarczyca i jod

Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

Czytaj...