Dieta Szangri-La

Dieta Szangri-La jest światowej sławy „autorskim” programem odchudzania. Oto jej kluczowe zalecenie: wystarczy spożywać codziennie umiarkowane ilości pewnego dość kalorycznego, ale bezsmakowego pokarmu, żeby skutecznie i trwale schudnąć.
 
Nie wymaga ona żadnych wyrzeczeń – ani głodzenia się, ani rezygnacji z jakichkolwiek potraw. Jest niemal spełnieniem marzeń o pigułce odchudzającej, nie rujnuje też zdrowia.
Po jej zastosowaniu znikają napady łakomstwa i obżarstwa, obsesyjne myśli związane z jedzeniem, a także chęć podjadania w nocy. A co najważniejsze – nie wymaga ona zmiany nawyków żywieniowych i w zasadzie żadnego wysiłku…

 
 
 
 
DIETA SZANGRI-LA

Seth Roberts
 
Wydawca: Bellona
ISBN/EAN 9788311107878
Tłumaczenie: Karolina Lossman
176 stron, format 150×210 mm, oprawa miękka
 
Jest to dieta, która odsuwa w cień inne diety. […] Człowiek po prostu zdecydowanie czuje, że nie chce mu się jeść.
                                 Joyce Cohen, „New York Times”

Pozornie absurdalna i zabawna, ale pod każdym względem wybitna. Jedna z najniezwyklejszych książek o diecie odchudzającej, jakie kiedykolwiek napisano.
                                         Diet-Blog.com

Największą zaletą metod Robertsa jest to, że każdy, kto ją stosuje, na pewno przekona się już po kilku dniach o ich skuteczności.
                                     MarginalRevolution.com
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

  DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług. To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Tarczyca i jod

   Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

    Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

    Czytaj...