Dlaczego jedni osiągają fenomenalny sukces a innym się to nie udaje?

 

Wyobraź sobie, że większość milionerów  w Ameryce (zresztą na całym świecie) doszła do bogactwa własną pracą, często musieli zaczynać od zera… Na swojej drodze do sukcesu często popełniali błędy, tracili swoje majątki, a jakimś dziwnym trafem w końcu osiągali swój upragniony cel. Czy coś Cię w tym nie zastanawia? Czy naprawdę ci, którzy odniosą sukces muszą być wyjątkowi, lepsi? Otóż NIE!

 

Wielu z nas wierzy, że sukces odnoszą ludzi chciwi, którzy potrafią po trupach osiągać swoje cele, że bogaci to oszuści i wyzyskiwacze itd. Owszem znajdziemy pośród nich takich… ale tak samo znajdziemy takich ludzi pośród biednych. Pieniądze tylko uwypuklają cechy człowieka – jeśli ktoś jest hojny to pieniądze uczynią go bardziej hojnym, ale jeśli ktoś jest skąpcem, to nawet jak będzie miał wielki majątek, to nadal będzie skąpy (tylko, że jeszcze bardziej).

 

A więc sukces nie zależy od szczęścia, uśmiechu losu, tego że ktoś jest "lepszy", myślę, że teraz już się ze mną zgodzisz?

 

Od czego więc zależy? Od zrozumienia i stosowania w życiu odwiecznych, naturalnych praw! Są to prawa, które stosowane były (i nadal są) przez ludzi sukcesu od początku. Niezalęznie od tego, czy ktoś stosuje je świadomie czy nie – one zawsze działają! Dlatego warto, by każdy z nas wykorzystał ja na własną korzyść, prawda? 🙂

 

Jedni powiedzą, że mają one charakter religijny… No cóż, i tak i nie…

 

Każda religia przecież przedstawia swoją filozofię życia (tak na marginesie, to wszystkie są w gruncie rzeczy podobne) a więc nieodłącznie religia łączy się i oddziałuje na życie ludzi w większym bądź mniejszym stopniu.

 

Jednak nie trzeba być wierzącym, by te prawa działały! Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by uwierzyć, że… te prawa naprawdę działają. I zastosować je.

 

Większość z nas wielokrotnie spotkała się z tymi prawami, jednak nie zastanawiała się wiele nad ich prawdziwością i przez to nie stosowała ich w życiu. Dla innych są one "zbyt proste, by były prawdziwe", ale przecież Ty wiesz, że w prostocie kryje się wielkość, prawda?

 

A więc zapisz się teraz na całkowicie darmowy newsletter pt. "Odwieczne prawa sukcesu" (po lewej stronie) i odkryj w sobie moc. Obudź w sobie olbrzyma! Wiem, że potrafisz! Każdy potrafi!

 

W razie potrzeby skontaktuj  się ze mną.
 

 

 Daniel Janik 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...