Dlaczego warto usuwać blizny – 3 powody

Usuwanie blizn nie musi być ani bardzo kosztowne, ani też bardzo trudne czy pracochłonne, wymagające wiele czasu. MEDESTESIS jako firma z prawie 10-letnią tradycją ma opracowane metody i procedury, które powodują, że proces usuwani blizn odbywa się z największa możliwą korzyścią dla naszych klientów. Na początku warto zadać sobie pytanie: czy warto usuwać blizny? Istnieją co najmniej 3 powody, dla których taki zabieg warto przeprowadzić.

Po pierwsze – lepsze samopoczucie

Nawet niewielkie blizny mogą powodować złe samopoczucie i wrażenie, że nie jest się atrakcyjnym. To właśnie usuwanie takich blizn jest najprostsze i nie wymaga zwykle dużych nakładów finansowych. Dlatego stosunkowo niewielkim kosztem można w taki sposób poprawić sobie trwale samopoczucie i zmienić ważny element swojego życia. Usuwanie blizn może dzięki temu przynieść istotny efekt psychologiczny, którego znaczenia nie da się bagatelizować.

beauty-1132641_960_720

Po drugie – koszty

Zabiegi usuwania blizn kojarzą się najczęściej z długim, kosztownym procesem, który może dużo kosztować. MEDESTESIS łączy nacisk na to, by przedstawiać swoim klientom konkurencyjne ceny i rozwiązania, które zapewnią im zdrowie i urodę, a jednocześnie nie będą destruktywne dla portfela. Na pierwszy rzut oka brzmi to jak niemożliwe połączenie, ale opinie naszych klientów i ciągłe poszerzanie naszej oferty to dowód, że takie połączenie jest jak najbardziej możliwe.

Po trzecie – to działa

Wielu klientów ma duże obawy, czy proces usuwania blizn poprzez zabieg lub zabiegi oferowane przez MEDESTESIS rzeczywiście przynosi rezultaty. Odpowiedź jest twierdząca. Usuwanie blizn – nawet takich, które są na ciele od wielu lat – jest możliwe. Satysfakcja naszych klientów jest tego najlepszym dowodem.

Dzięki temu, że zespół MEDESTETIS tworzą wybitni specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, a także dziedzin pokrewnych, i dzięki stosowaniu najnowszych metod operacyjnych, w tym zaawansowanych technologii laserowych, proces usuwania blizn może być nie tylko skuteczny, ale i bezbolesny. Warto nam zaufać. Piękny wygląd jest tylko o krok!

Usuwanie blizn MedEstetis

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

Czytaj...
zabiegi

Zestaw do hybrydy – podstawa udanego manicure’u

Planujesz zrobić sobie manicure hybrydowy? To świetnie! Z pewnością masz już podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci: pilnik, cążki, waciki, zmywacz… Zanim zaczniesz swoją przygodę z hybrydą, zapoznaj się także z pozostałymi dostępnymi w sklepach produktami, które pozwolą Ci zostać mistrzynią samodzielnej stylizacji paznokci. Baza, top, cleaner – czy na pewno ich potrzebujesz? Przede wszystkim rozejrzyj […]

Czytaj...
zabiegi

Kampania wizerunkowa Derma Instytut

Klinikę Derma Instytut we Wrocławiu odwiedziła Ambasadorka – Monika Richardson. Niesamowita energia, elegancja i szeroki uśmiech to jej znaki rozpoznawcze, a optymizmem jest w stanie zarazić każdego. 

Czytaj...