Do aktywnych świat należy!

Pływanie, jeżdżenie na rowerze, wędrówki po górach, tenis czy piłka nożna – złota polska jesień oferuje pełną gamę sposobów na zbudowanie formy życia wszystkim miłośnikom sportów i aktywności na świeżym powietrzu. Oto parę zasad, jak należy ćwiczyć z głową, aby wzmocnić swoją kondycję, dobrze się regenerować i cieszyć się sprawnością fizyczną przez cały rok.

Dywersyfikacja

To trudne słowo pomaga w wielu sferach życia. W przypadku budowania kondycji chodzi o wybieranie różnych form aktywności, zamiast trzymania się wyłącznie jednej. Np. wioślarzowi przyda się uzupełnienie treningu o ćwiczenia wzmacniające nogi, a piłkarzowi – ćwiczenie górnej partii ciała. Uzupełniaj swój trening w zależności od potrzeb twojego organizmu i pamiętaj, że najważniejsza jest ogólna sprawność.

Kiedy łapie skurcz

Wszyscy sportowcy wiedzą, jak to jest. Skurcze łapią w najmniej spodziewanym momencie i nie mają litości. Ale jest łatwy sposób, aby im zapobiec. Codziennie rozpuszczaj w wodzie jedną tabletkę Plusssz 100% Skurcz Complex – specjalistyczny preparat polecany osobom aktywnym fizycznie. Plusssz 100% Skurcz Complex zawiera magnez oraz potas, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także 5 najważniejszych witamin z grupy B. Żegnajcie skurcze, najwięksi wrogowie sportowca!

Śpij dobrze…

…czyli długo. Sen to zdrowie i nie są to tylko puste słowa. Podczas snu mięśnie się regenerują i rośnie nasza wydolność. Jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować 8 godzin na sen w nocy, rób sobie drzemki w środku dnia. Zresztą po intensywnym treningu na świeżym powietrzu nikt nie będzie musiał ci przypominać o zbawiennym działaniu snu, bo organizm sam się o niego upomni.

Kiedy pogoda się psuje

Nie musisz trenować codziennie. Wskazane są nawet przerwy w ćwiczeniu. Ale jeśli potrzebujesz aktywności fizycznej, a pogoda temu nie sprzyja, wykorzystaj sprzęty domowe i zrób sobie alternatywny trening. Przy pomocy krzesła można wspaniale wzmocnić mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Truchtaj po schodach lub przeskakuj po dwa lub trzy schodki. Spinaj pośladki przy myciu zębów i naucz się tańczyć tańce irlandzkie z YouTube’em. Możliwości jest nieskończenie wiele!

Pamiętaj o nawadnianiu

W czasie treningu nie można zapomnieć o uzupełnianiu płynów. Zapotrzebowanie na nie rośnie wraz z intensywnością aktywności. Eksperci radzą, aby pić zarówno przed, w trakcie, jak i po ćwiczeniu. Warto również dodać do bidonu z wodą tabletkę Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex – specjalistyczny preparat, którego składniki przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. W ten sposób nawadniając się, wspierasz swój organ izm w walce ze zmęczeniem!

Plusssz 100% Skurcz Complex to suplement diety niezawierający cukru, z sokiem owocowym w proszku o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym, w formie tabletek musujących do rozpuszczania. Specjalistyczny preparat Plusssz 100% Skurcz Complex jest polecany osobom aktywnym fizycznie, na skurcze mięśni, a także przy drżeniu powiek. Zawiera niezbędny dla organizmu magnez oraz potas, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz 5 najważniejszych witamin z grupy B w ilościach zapewniających 100% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia dla osób dorosłych w 1 tabletce.
Zawartość opakowania: 20 tabletek
Cena: ok. 12 zł

Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex to suplement diety niezawierający cukru, z sokiem owocowym w proszku o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym, w formie tabletek musujących do rozpuszczania w wodzie. Specjalistyczny preparat Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex jest polecany w stanach zmęczenie i znużenia, w sytuacjach stresowych oraz osobom pijącym kawę i mocną herbatę. Zawiera niezbędny dla organizmu magnez w ilości zapewniającej 100% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia dla osób dorosłych w 1 tabletce, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, oraz B-complex – 5 najważniejszych witamin z grupy B.
Zawartość opakowania: 20 tabletek
Cena: ok. 12 zł

Najpopularniejsze telefony w 2021


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Batony zastępujące posiłek – czy faktycznie są zdrowe?

Już na samym początku przygody z aktywnością fizyczną, ciągle słyszymy, że nie możemy pomijać posiłków, zwłaszcza potreningowych. Niestety nie zawsze mamy możliwość i czas na przygotowanie pełnowartościowej potrawy, ale nie należy się wtedy załamywać, z pomocą przychodzą batony zastępujące posiłek.

Czytaj...
(fem)zdrowie

Energia z natury, czyli prosty i sprawdzony sposób jak mieć dużo energii każdego dnia.

Czy rano wstajesz już zmęczona, a na samą myśl o czekających cię obowiązkach czujesz się kompletnie bez sił? A może intensywność zajęć sprawia, że nie jesteś w stanie “dociągnąć” do popołudnia bez kawy i zaraz po lunchu marzysz o odpoczynku? Czujesz, że nadmiar stresu powoduje, że jesteś rozdrażniona i wiecznie zmęczona? Chcesz zrzucić kilka kilogramów i szukasz […]

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania.

Czytaj...