Dom na błysk z W5!


Łazienka na błysk

Power cleaner to środek czyszczący, który szybko usunie brud, osad i ślady po mydle. Preparat działający natychmiastowo sprawi, że Twoja łazienka będzie przez długi czas lśnić czystością. Cena: 4,44 PLN (750 ml)
 
Pianka do czyszczenia muszli klozetowej W5 to środek niezbędny do zapewnienia higieny i ochrony przed bakteriami. Produkt jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy bowiem spryskać powierzchnię i wypłukać ją po około 10 minutach.  Cena: 5,55 PLN (500 ml)
 
Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych W5 ułatwia usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń i zanieczyszczeń, rozprawiając się jednocześnie z kamieniem oraz zaciekami po mydle. Uzyskany efekt będzie widoczny jeszcze długo po przeprowadzonych pracach. Cena: 5,99 PLN (750 ml)
 
Pianka do czyszczenia łazienki dzięki wykorzystaniu efektu aktywnej piany, zapewnia higieniczną czystość i długotrwały połysk, który nie wymaga żmudnego szorowania. Środek będzie szczególnie użyteczny przy czyszczeniu armatury łazienkowej, wanny oraz delikatnych powierzchni i tworzyw sztucznych. Cena: 6,99 PLN (600 ml)
 
 
Kuchnia, że aż lśni
Piekarnik to miejsce szczególnie uciążliwe do czyszczenia ze względu na rodzaj zabrudzeń. Specjalny spray do czyszczenia piekarnika samoczynnie rozpuści plamy tłuszczu na blachach lub rusztach. Dzięki zastosowaniu aktywnej piany, środek dotrze również w miejsca szczególnie trudne do czyszczenia. Cena: 7,99 PLN (400 ml)
 
Na ściankach i półkach zmywarek do naczyń szczególnie często gromadzą się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, a resztki jedzenia pozostawione po zmywaniu wewnątrz urządzenia to idealna pożywka dla bakterii. Płyn czyszczący do zmywarek W5 szybko i sprawnie zlikwiduje plamy tłuszczu, kamień oraz inne zanieczyszczenia. Preparat jest delikatny dla powierzchni wewnątrz zmywarki. Cena: 12,99 PLN (2×250 ml)
 
Neutralizator zapachów do zmywarek zapewni trwałą świeżość. Produkt dostępny będzie w dwóch opcjach zapachowych: jabłkowej i cytrynowej. Każda zawieszka wystarczy na 60 zmywań. Cena: 9,99  PLN (3 szt)

 
Zawsze czyste i pachnące ubrania
Niezwykle wydajny proszek do prania Formil w dużym, 8,5 kg opakowaniu wystarczy aż na 100 prań. Dzięki zastosowanym technologiom, produkt zapewnia efektywne pranie już
w temperaturze 20 stopni Celsjusza.  Cena: 36,99  PLN (8,5 kg)

Chusteczki „Formil” zabezpieczają ubrania przed utratą kolorów i zafarbowaniem. Działają niczym filtr, wyłapując w mydlinach cząstki brudu, dlatego skutecznie ochronią ulubione ubrania przed zanieczyszczeniem i wyblaknięciem. Idealnie nadają się zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Cena: 13,99 PLN (24 szt)
 
Preparat w sprayu ułatwiający prasowanie i krochmal W5 sprawiają, że żelazko z łatwością przesuwa się po materiale i nie przylega do niego, a ładny i świeży zapach produktu poprawia komfort noszenia odzieży. Cena: 6,66 PLN (500 ml)
 

Szklana przejrzystość
Z pomocą pianki do czyszczenia szyb W5 łatwo i szybko sprawisz, że Twoja okna będą lśnić jak nowe. Przyczyni się do tego wykorzystana w preparacie technologia aktywnej piany, która zapewnia wszystkim powierzchniom szklanym długotrwały blask bez smug. Cena: 5,99  PLN (500 ml)
 
Każdy, kto nosi okulary, wie, że ich czyszczenie to stały obowiązek i często wykonywana czynność. Dzięki wykorzystaniu specjalnych, pojedynczo pakowanych chusteczek czyszczenie okularów będzie o wiele szybsze i łatwiejsze. Ściereczki delikatnie usuwają wszystkie uciążliwe plamy i sprawdzą się zarówno w podróży, w trakcie pracy, jak również podczas… wrześniowych porządków. Cena: 3,99 (50 szt.)
 
Wybierając produkty Formil i W5 pomagasz nam chronić środowisko naturalne, bowiem zostały one opracowany i wyprodukowany z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju, co potwierdza znak sustainable-cleaning.com widoczny na opakowaniu.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   (fem)ciekawostki

   HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

    To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

    Czytaj...