Drodzy Czytelnicy Muzomanii!

NIEPRZYZWOICIE TANIE CZWARTKI

W tym tygodniu:
16.30 Buena Vista Social Club, 101 min., reż. Wim Wenders
18.30 Dziewczyna na moście, 90 min., reż. Petrice Leconte
20.30 Kawa i papierosy , 98 min., reż. Jim Jarmusch
22.30 Interview, 83 min., reż. Steve Buscemi

Za tydzień:
16.15 Maria łaski pełna, 101 min., reż. Joshua Marston
18.15 Grizzly Man, 100 min., reż. Werner Herzog
20.15 The Million Dollar Hotel, 122 min., reż. Wim Wenders
22.30 Cień wampira, 93 min., reż. E.Elian Merhige

DZIEŃ KOBIET Z JULIETTE BINOCHE
W sobotę zobaczymy 3 filmy z Juliette Binoche. Nie tylko dla Pań! 🙂

godz.18:30 Podróż czerwonego balonika
godz.20.30 Kanapa w Nowym Jorku
godz.22.30 Kilka dni września

Karnet na 3 filmy można kupić za 30 zł, na dwa filmy – za 25 zł. Na pojedynczy seans – dla Was jak zwykle 10 zł.

PREMIERA
7 – 12 marca w kinie Muza. Tylko tydzień!
MARTWA NATURA
reż. Jia Zhang-ke
Chiny/Honkong 2006, 108 min.

Akcja filmu rozgrywa się w mieście Fengjie, które powoli pogrąża się w wielkim sztucznym jeziorze powstałym na skutek spiętrzenia wód rzeki Jangcy przez tamę Trzech Przełomów. Stary świat odchodzi w niebyt z wyjątkiem najcenniejszych obiektów i przedmiotów ocalonych lub wyszabrowanych przez ludzi, zaś rzeczywistość z dnia na dzień przybiera niespotykane dotychczas w tym miejscu formy. Dwoje bohaterów przyjeżdża do Fengjie z odległych prowincji Chin w poszukiwaniu bliskich zaginionych w chaosie, z którego formują się nowoczesne, wielkie Chiny. Jednym z nich jest górnik, którego 16 lat temu opuściła żona wraz z córką. Drugi wątek to historia pielęgniarki, która przyjechała w poszukiwaniu swego zaginionego męża. Obydwoje z cierpliwością i konsekwencją szukają jakichkolwiek śladów, które pomogą odnaleźć im swoje rodziny.

KONKURS
Podwójne zaproszenia na dowolny seans filmu "Martwa natura" do zdobycia dla osób, które podadzą pełną nazwę dystrybutora, który wprowadził ten tytuł na ekrany polskich kin. Odpowiedzi zbieram dziś do północy. Jutro rano (w piątek) wyniki. Czekam na maile 🙂

Z DZIECKIEM W KINIE
Dobry film dla rodzica i Dobra Opieka dla dziecka!

Seanse Z DZIECKIEM W KINIE odbywają się zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Na sali kinowej zostanie stonowany dźwięk i pozostawione przygaszone światło, aby dzieci i rodzice czuli się komfortowo.

Natomiast dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły czas trwania seansu spędzić w holu kina, bawiąc się pod okiem Dobrej Opieki. Kącik Play-Doh został wyposażony przez firmę Hasbro w ciekawe zabawki i gry. Osobne miejsce wydzielimy dla śpioszków i leniuszków, które będą miały ochotę na leżakowanie.

niedziela, 9 marca o godz. 12.00: Podróż czerwonego balonika
Kolejne spotkania: 13 kwietnia, 11 maja, 8 czerwca, 14 września, 12 października, 9 listopada, 14 grudnia.

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia Kuzdra
www.kinomuza.pl

podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
(fem)życie i historie polecane

ZAJC – Rodzinna historia

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC. 

Czytaj...