Endermologia

 
Pacjenci po serii zabiegów zmniejszyli rozmiar noszonego ubrania o jeden lub dwa numery! Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne. Ponadto uspokajające i relaksujące działanie zabiegu daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres!
  
Znakomite wyniki, jakie daje Endermologia można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.
 
Rezultaty jakie osiąga się dzięki Endermologie® zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.  
 
CZAS TRWANIA: 35 minut
CENA: pojedynczy zabieg ok. 150 zł,
seria 10 zabiegów 1000 ok. zł
CZĘSTOTLIWOŚĆ: seria
10 zabiegów, po dwa w tygodniu
 
Najnowsze urządzenia – Endermolab

Endermolab – to najnowsze urządzenie gwarantuje pogłębienie zabiegu nawet o 50% przy zachowaniu większego bezpieczeństwa dla skóry. Gwarantuje lepszą ergonomię pracy przez wybór bardziej precyzyjnych głowic i modułów (nowy moduł 80mm, głowica terapeutyczna TR50),dotykowy ekran oraz program "wirtualny trener", pomocny w każdym zabiegu. Aparat Endermolab jest zintegrowany z łóżkiem, co wpływa na wygodę pacjenta. Dzięki nowej głowicy i modułowi 80mm szybciej uzyskuje się cel zabiegu a zaoszczędzony czas terapeuta może poświecić na dodatkowe opracowanie wybranej powierzchni ciała. Endermolab, to zmieniony wygląd, dotykowy panel sterowania i rozszerzone funkcje. Obok zabiegów na ciało Lipomassage™ aparat ten oferuje zabiegi Endermolift™ na twarz, szyje, dekolt i biust.
 
Aparat ma zmodyfikowaną główną głowicę zabiegową – Ergodrive, która ułatwia pracę terapeucie. Posiada ona panel sterowania pozwalający w pełni sterować parametrami zabiegowymi bez konieczności korzystania z panelu głównego. Głowica Ergodrive wyposażona jest w dodatkowy moduł o zwiększonej szerokości rolek (80 mm) i o większym rozstawie, co daje możliwość pracy na rozleglejszym obszarze ciała oraz umożliwia głębszy i bardziej intensywny drenaż podskórny. We wszystkich modułach zabiegowych prędkość oraz kierunek obrotu rolek można regulować niezależnie w dowolnym zakresie.

  Zmodyfikowane zostały głowice zabiegowe przeznaczone do wykonywania zabiegów na twarz Endermolift™. W klapkach masujących zostały użyte materiały zwiększające tarcie na skórze, co wyraźnie poprawia skuteczność zabiegu. Ponadto stopień unoszenia fałdy został dobrany do każdego rodzaju skóry. Nowa głowica zabiegowa zwiększa o 50% intensywność masażu oraz umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc (wewnętrzna strona ud, bruzda pod pośladkowa). Dzięki zmienionemu wężowi łączącemu głowicę z aparatem znacznie ułatwione jest samo wykonywanie zabiegu.
 
http://www.endermologia-gabinety.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

  Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

  Czytaj...
  (fem)uroda

  WAKACYJNY EFEKT GLOW

   To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW!

   Czytaj...
   LUMI Color Art Desirée
   (fem)uroda

   Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

    Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

    Czytaj...