Endermologia

 
Pacjenci po serii zabiegów zmniejszyli rozmiar noszonego ubrania o jeden lub dwa numery! Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne. Ponadto uspokajające i relaksujące działanie zabiegu daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres!
  
Znakomite wyniki, jakie daje Endermologia można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.
 
Rezultaty jakie osiąga się dzięki Endermologie® zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.  
 
CZAS TRWANIA: 35 minut
CENA: pojedynczy zabieg ok. 150 zł,
seria 10 zabiegów 1000 ok. zł
CZĘSTOTLIWOŚĆ: seria
10 zabiegów, po dwa w tygodniu
 
Najnowsze urządzenia – Endermolab

Endermolab – to najnowsze urządzenie gwarantuje pogłębienie zabiegu nawet o 50% przy zachowaniu większego bezpieczeństwa dla skóry. Gwarantuje lepszą ergonomię pracy przez wybór bardziej precyzyjnych głowic i modułów (nowy moduł 80mm, głowica terapeutyczna TR50),dotykowy ekran oraz program "wirtualny trener", pomocny w każdym zabiegu. Aparat Endermolab jest zintegrowany z łóżkiem, co wpływa na wygodę pacjenta. Dzięki nowej głowicy i modułowi 80mm szybciej uzyskuje się cel zabiegu a zaoszczędzony czas terapeuta może poświecić na dodatkowe opracowanie wybranej powierzchni ciała. Endermolab, to zmieniony wygląd, dotykowy panel sterowania i rozszerzone funkcje. Obok zabiegów na ciało Lipomassage™ aparat ten oferuje zabiegi Endermolift™ na twarz, szyje, dekolt i biust.
 
Aparat ma zmodyfikowaną główną głowicę zabiegową – Ergodrive, która ułatwia pracę terapeucie. Posiada ona panel sterowania pozwalający w pełni sterować parametrami zabiegowymi bez konieczności korzystania z panelu głównego. Głowica Ergodrive wyposażona jest w dodatkowy moduł o zwiększonej szerokości rolek (80 mm) i o większym rozstawie, co daje możliwość pracy na rozleglejszym obszarze ciała oraz umożliwia głębszy i bardziej intensywny drenaż podskórny. We wszystkich modułach zabiegowych prędkość oraz kierunek obrotu rolek można regulować niezależnie w dowolnym zakresie.

  Zmodyfikowane zostały głowice zabiegowe przeznaczone do wykonywania zabiegów na twarz Endermolift™. W klapkach masujących zostały użyte materiały zwiększające tarcie na skórze, co wyraźnie poprawia skuteczność zabiegu. Ponadto stopień unoszenia fałdy został dobrany do każdego rodzaju skóry. Nowa głowica zabiegowa zwiększa o 50% intensywność masażu oraz umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc (wewnętrzna strona ud, bruzda pod pośladkowa). Dzięki zmienionemu wężowi łączącemu głowicę z aparatem znacznie ułatwione jest samo wykonywanie zabiegu.
 
http://www.endermologia-gabinety.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Zestaw do hybrydy – podstawa udanego manicure’u

  Planujesz zrobić sobie manicure hybrydowy? To świetnie! Z pewnością masz już podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci: pilnik, cążki, waciki, zmywacz… Zanim zaczniesz swoją przygodę z hybrydą, zapoznaj się także z pozostałymi dostępnymi w sklepach produktami, które pozwolą Ci zostać mistrzynią samodzielnej stylizacji paznokci. Baza, top, cleaner – czy na pewno ich potrzebujesz? Przede wszystkim rozejrzyj […]

  Czytaj...
  zabiegi

  Liposukcja – skuteczny sposób modelowania ciała

   Czy wiesz że liposukcja to najbardziej skuteczny i nieodwracalny zabieg, który pozwala na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej! Dzięki liposukcji możesz wymodelować precyzyjnie swoje ciało. Z reguły do klinik medycyny estetycznej udajemy się po to, aby upiększyć nasze ciało. Jednym z często wykonywanych zabiegów jest liposukcja, czyli usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Osoby decydujące się na […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

    W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

    Czytaj...