ABSTRAKCJA – a co to takiego?
Dla mnie abstrakcja jest syntezą świata rzeczywistego, wynika z obserwacji realności, ale w skrócie, eliminując wszystko co niepotrzebne w danej chwili. Koncentracja, esencja, haiku. Jest to świat bardzo osobisty, indywidualny, nastrojowy. Nie umiem tych obrazów planować, one się po…




