Pokaż nogi z Top Secret

Od 18 maja br. rozpoczyna akcję pod kryptonimem "Pokaż nogi. Krótko, krócej, coraz krócej". W ramach promocji każdy, kto dokona zakupu szortów, rybaczek czy sportowej spódniczki mini dostaje t-shirt za 1/2 ceny. W ramach rekompensaty za brak męskich spódniczek i rybaczek Panowie mogą otrzymać t-shirt kupując bojówki. Promocja trwa do 31 maja br.

Do końca maja Top Secret oferuje także ujednolicone ceny na zakup wszystkich bluz damskich i męskich – 49,90 zł lub 59,90 zł. Bezterminowo trwają również programy rabatowe oferowane posiadaczom kart oferowanych przez partnerów Top Secret: Avanti, Citibank, Lukas Bank oraz BPH. Dokonując płatności bezgotówkowych klienci otrzymują 9% lub 10% rabat na zakup wszystkich ubrań i dodatków z bieżącej kolekcji.

Najnowsza kolekcja Top Secret, to modny casual w stylu energy przełamany swobodną elegancją. W wersji dla kobiet do wyboru w wariancie romantyzm z nutą zmysłowości albo nieszablonowość plus wygoda. W kolekcji męskiej dominuje naturalność i prostota. Całość kolekcji łączy modne wzornictwo i kolorystyka oraz jakość i konkurencyjna cena.

Top Secret ubiera od obutych stóp do głów. W wiosennej kolekcji oferuje topy, koszulki, koszule, bluzki, bluzy, spódnice, sukienki, spodnie, żakiety, marynarki, kurtki i płaszcze. Oferta na wiosnę pozwala stworzyć indywidualne i niekonwencjonalne zestawy do pracy, do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi, rodzinne wizyty czy weekendowy wyjazd.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...