Fibreceutic – botoks do włosów cienkich i delikatnych

Oferta kosmetyków dostępnych w drogeriach pozwala nam zmieniać swój wizerunek i wygląd praktycznie z dnia na dzień, jednak nic tak nas nie odmienia, jak zmiana koloru włosów.
 
Farbowanie włosów wśród kobiet od bardzo dawna jest już powszechnym zjawiskiem. Nie służy ono już tylko pokrywaniu siwych pasm, ale także poprawie naszego wyglądu czy po prostu samopoczucia. Dzięki koloryzacji włosów w zaledwie kilka chwil możemy zmienić się nie do poznania.
 
Pozytywny przypływ energii spowodowany nowym kolorem nie zawsze jednak idzie w parze z ich dobrą kondycją, nawet jeśli odpowiednią farbę do ich koloryzacji dobieramy w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dlatego tak wiele z nas narzeka, że farbowanie zniszczyło im włosy  Dopiero widząc, jak stały się szorstkie, matowe, utraciły połysk i mają przesuszone końcówki, dociera do nas, że może nie do końca odpowiednio o nie zadbałyśmy.
 
Tak zniszczonym włosom potrzebna jest natychmiastowa i intensywna kuracja regenerująca, która pozwoli odbudować ich strukturę i przywrócić zdrowy wygląd. O włosy dbamy każdego dnia, myjemy je szamponami dobranymi do ich potrzeb, szczotkujemy, używamy odżywek. Czasem jednak to nie wystarcza, a wygląd naszych włosów nadal pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście obecna kosmetologia w swoich zapasach ma na tyle preparatów do pielęgnacji, że uratują one nawet bardzo zniszczone włosy. Piękna czupryna to jeden z najważniejszych atutów naszej urody, zadbajmy więc o jej kondycję.
 
Jednym z ważniejszych kroków jest wybór odpowiedniego zabiegu regeneracyjnego, który pomoże odbudować nasze włosy. Dzisiaj, gdy w cenie jest nie tylko wysoka jakość, ale i czas, a kobiety poszukują szybkich i skutecznych rozwiązań, wybór najodpowiedniejszego środka najlepiej powierzyć ekspertowi.
 
Regeneracja Fiberceutic to całkowita nowość na polskim rynku! Profesjonalny, trójfazowy zabieg odbudowujący wewnętrzną strukturę, przeznaczony jest do odbudowy zniszczonych i osłabionych włosów. Podczas takiego zabiegu specjalnie opracowana formuła regeneruje najgłębsze warstwy włosów, a aktywowany ciepłem specjalny składnik przywraca włosom brakujące proteiny. Najpierw, ze względu na stan ciekły, cząsteczki INTRA CYLANE wnikają głęboko do wnętrza włosa. W drugim etapie cząsteczki te, poprzez kontakt z wodą, łączą się w molekuły i tworzą sieć aminokwasów, a następnie łączą się one z białkiem włosa. W ten sposób uszkodzony obszar zostaje wypełniany i dogłębnie odbudowany. Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu,  włosy są odbudowane, elastyczne, mają zwiększoną odporność na uszkodzenia, są lśniące i pełne życia.
 
Cena Fibroceutic – ok. 40 zł  czas 30 min

 

Art. Hair Studio Fryzur, ul. Wąwozowa 23 lok.3, 02-796 Warszawa, Tel. 0 22 643 55 95,
+48 513 36 80 70, Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 – 21.00 sobota 8.00 – 16.00 www.arthairstudio.pl

 

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...