Firma Nature’s Sunshine Products zgarnęła sześć nagród w prestiżowym konkursie American Business Awards

Kolejny network marketing ma powody do dumy i świętowania. Projekt Nature’s Sunshine Products został nagrodzony sześcioma statuetkami w prestiżowym konkursie American Business Awards. Nagrodami w ABA są znane na całym świecie statuetki Stevie Award.

American Business Awards to najważniejszy program nagród biznesowych w USA. Do nominacji w konkursie można zgłaszać wszystkie organizacje – publiczne i prywatne, nastawione na zysk i non-profit, duże oraz małe. Trofeum Stevie Award jest jedną z najbardziej pożądanych nagród na świecie. Od 2002 roku Gold Stevie Award jest przyznawana za osiągnięcia w biznesie znanym organizacjom i osobom w ponad 60 krajach.

Działająca w systemie MLM spółka Nature’s Sunshine Products  została wyróżniona w następujących kategoriach: złote nagrody za rozwój witryny i osiągnięcia w zarządzaniu (produkty i usługi zdrowotne), srebrne nagrody za renowację marki roku i osiągnięcie w odrodzeniu organizacji, brązowe nagrody za najbardziej wartościowy zespół ds. reagowania na wypadek pandemii i obsługi klienta roku.

– Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani tym, że zostaliśmy wyróżnieni w programie American Business Awards – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny w NSP. – Te nagrody są wyrazem ogromnego zaangażowania, wysiłku i wytrwałości naszych pracowników i oddanych konsultantów w tym wyjątkowym i pełnym wyzwań roku. Potwierdzają wszystkie strategie, które wprowadziliśmy w życie, aby przekształcić naszą firmę, wyeksponować na nowo naszą markę i stać się w naszej branży biznesem z siłą natury – dodał Moorehead.

Kilka słów o nagrodzie… Imię Stevie pochodzi od imienia Stephen, które z greckiego oznacza „koronowany”. Grand Stevie ma około 16 cali wysokości i jest ręcznie odlewany i wykończony 24-karatowym złotem. Kryształowa piramida trzymana w górze przez Steviego reprezentuje hierarchię ludzkich potrzeb, system często przedstawiany jako piramida, który został opracowany w latach sześćdziesiątych XX wieku przez psychologa Abrahama Maslowa, który zauważył, że po zaspokojeniu podstawowych potrzeb ludzie szukają szacunku wśród rówieśników.

źrodło: Pixabay

Nagrody Stevie to najważniejsze nagrody biznesowe na świecie. Zostały utworzone w 2002 roku, aby uhonorować i wzbudzić publiczne uznanie dla osiągnięć i pozytywnego wkładu organizacji oraz pracujących profesjonalistów na całym świecie. W krótkim czasie Stevie stał się jedną z najbardziej pożądanych nagród na świecie. W sumie istnieje osiem programów Stevie Awards, każdy z własnym tematem, listą kategorii i odrębnym harmonogramem. Podwoje American Business Awards są otwarte dla wszystkich organizacji działających w USA i obejmują szeroki wachlarz kategorii w celu uznania osiągnięć w każdym aspekcie miejsca pracy.

Wśród jurorów Stevie Award jest wielu szanowanych na świecie menadżerów, przedsiębiorców, innowatorów i wykładowców biznesu. Każdego roku w procesie oceniania Stevie Award bierze udział ponad 1 000 profesjonalistów z całego świata. Wszyscy uczestnicy konkursu mają dostęp do komentarzy wszystkich sędziów na temat ich nominacji. Wśród sponsorów programów Stevie Awards jest wielu czołowych sprzedawców B2B, wydawców i szanowane instytucje rządowe.

Artykuł

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...