Firma Nature’s Sunshine Products zgarnęła sześć nagród w prestiżowym konkursie American Business Awards

Kolejny network marketing ma powody do dumy i świętowania. Projekt Nature’s Sunshine Products został nagrodzony sześcioma statuetkami w prestiżowym konkursie American Business Awards. Nagrodami w ABA są znane na całym świecie statuetki Stevie Award.

American Business Awards to najważniejszy program nagród biznesowych w USA. Do nominacji w konkursie można zgłaszać wszystkie organizacje – publiczne i prywatne, nastawione na zysk i non-profit, duże oraz małe. Trofeum Stevie Award jest jedną z najbardziej pożądanych nagród na świecie. Od 2002 roku Gold Stevie Award jest przyznawana za osiągnięcia w biznesie znanym organizacjom i osobom w ponad 60 krajach.

Działająca w systemie MLM spółka Nature’s Sunshine Products została wyróżniona w następujących kategoriach: złote nagrody za rozwój witryny i osiągnięcia w zarządzaniu (produkty i usługi zdrowotne), srebrne nagrody za renowację marki roku i osiągnięcie w odrodzeniu organizacji, brązowe nagrody za najbardziej wartościowy zespół ds. reagowania na wypadek pandemii i obsługi klienta roku.

– Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani tym, że zostaliśmy wyróżnieni w programie American Business Awards – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny w NSP. – Te nagrody są wyrazem ogromnego zaangażowania, wysiłku i wytrwałości naszych pracowników i oddanych konsultantów w tym wyjątkowym i pełnym wyzwań roku. Potwierdzają wszystkie strategie, które wprowadziliśmy w życie, aby przekształcić naszą firmę, wyeksponować na nowo naszą markę i stać się w naszej branży biznesem z siłą natury – dodał Moorehead.

Kilka słów o nagrodzie… Imię Stevie pochodzi od imienia Stephen, które z greckiego oznacza „koronowany”. Grand Stevie ma około 16 cali wysokości i jest ręcznie odlewany i wykończony 24-karatowym złotem. Kryształowa piramida trzymana w górze przez Steviego reprezentuje hierarchię ludzkich potrzeb, system często przedstawiany jako piramida, który został opracowany w latach sześćdziesiątych XX wieku przez psychologa Abrahama Maslowa, który zauważył, że po zaspokojeniu podstawowych potrzeb ludzie szukają szacunku wśród rówieśników.

źrodło: Pixabay

Nagrody Stevie to najważniejsze nagrody biznesowe na świecie. Zostały utworzone w 2002 roku, aby uhonorować i wzbudzić publiczne uznanie dla osiągnięć i pozytywnego wkładu organizacji oraz pracujących profesjonalistów na całym świecie. W krótkim czasie Stevie stał się jedną z najbardziej pożądanych nagród na świecie. W sumie istnieje osiem programów Stevie Awards, każdy z własnym tematem, listą kategorii i odrębnym harmonogramem. Podwoje American Business Awards są otwarte dla wszystkich organizacji działających w USA i obejmują szeroki wachlarz kategorii w celu uznania osiągnięć w każdym aspekcie miejsca pracy.

Wśród jurorów Stevie Award jest wielu szanowanych na świecie menadżerów, przedsiębiorców, innowatorów i wykładowców biznesu. Każdego roku w procesie oceniania Stevie Award bierze udział ponad 1 000 profesjonalistów z całego świata. Wszyscy uczestnicy konkursu mają dostęp do komentarzy wszystkich sędziów na temat ich nominacji. Wśród sponsorów programów Stevie Awards jest wielu czołowych sprzedawców B2B, wydawców i szanowane instytucje rządowe.

Artykuł

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak przygotować dom na Wielkanoc? Sprawdź 7 wskazówek

Święta Wielkiej Nocy coraz bliżej. Im większa presja czasu, tym więcej osób nie wie, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Jako że święta są zbieżne z pierwszymi dniami wiosny, jest to doskonały czas na wykonanie porządków wiosennych. Istotne jest, by dom w czasie świąt pięknie się prezentował i lśnił czystością. Dzięki temu, każdy domownik […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

GROHE zaprasza na PREMIERĘ PLATFORMY GROHE X – 16 marca 2021 r.

Globalna marka sanitarna GROHE po raz kolejny wyznacza nowe standardy, uruchamiając pierwszą w branży cyfrową platformę GROHE X – pełną najnowszych wiadomości, inspirujących funkcji i wskazówek od ekspertów marki.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Blendery w kuchni – jaki model wybrać?

Blender zaczyna zdobywać coraz większą popularność w polskiej kuchni. Jest ceniony za możliwość szybkiego przygotowania deserów, kremów, koktajli, czy też wielu jeszcze innych specjałów. Jednakże przed zakupem warto dokonać analizy oferty na rynku, by wybrać produkt zgodny z naszymi potrzebami.

Czytaj...