Fryzury na Lato Doroty Michałowskiej 

0

Słynąca z zamiłowania do ciekawych fryzur dziennikarka, prezenterka i blogerka Dorota Michałowska proponuje kilka szybkich stylizacji na lato.

Pierwsza propozycja dla tych z nas, które lubią po wyjściu z basenu, morza, czy oceanu wyglądać świeżo i pięknie. Przy użyciu super oszczędnościowej suszarki Remington D5720 po mokrych i posklejanych włosach nie zostanie śladu w kilka minut. Zobaczcie! 

Kiedy koleżanka odrywa Cię od pracy, pielęgnowania ogródka, gotowania obiadu lub codziennej czynności i proponuje kino „za chwilę” nie musimy wpadać w panikę. Dzięki prostownicy Remington Advanced Colour Protect w 5 minut zrobimy się na bóstwo i możemy iść śmiało podbijać kinowe sale. I nie tylko. Dorota Michałowska prezentuje elegancką fryzurę wyczarowaną w kilka minut. 

Lato to też czas zwariowanych imprez i prywatek. Dorota Michałowska została zaproszona na disco w stylu lat 80. W dodatku na wrotkach! Poniżej prezentuje stylizację na tę okazję, którą zrobiła dzięki karbownicy firmy Remington. Ciekawe jesteście jak wygląda? Zobaczcie same! 

Dorota Michałowska Dorota Michałowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here