Innowacyjna strefa zmywania z Franke

Franke, zlewozmywak Kanon

W naszych domach pojawia się coraz więcej wielofunkcyjnych mebli i urządzeń.Dzięki sprytnym rozwiązaniom mieszkamy coraz wygodniej. Ten trend szczególnie widoczny jest w kuchni, do której Franke proponuje zlewozmywaki wielozadaniowe.

Franke, zlewozmywak Kanon z akcesoriami dającymi dodatkowe poziomy pracy. Zdobywca Red Dot 2019.

Franke, zlewozmywak Kanon

Aż 60% prac kuchennych odbywa się w strefie wody. Dlatego wprowadzone tu rozwiązania znacznie ułatwią nam codzienne kuchenne prace. Świadomość tego stała się impulsem do opracowania przez Franke innowacyjnych zlewozmywaków. Modele z serii Kanon oraz Box Center wykraczają poza ich tradycyjną formę i funkcję. Dzięki dodatkowym poziomom pracy, rozwiązaniom 2w1 i praktycznym akcesoriom stają się prawdziwym centrum większości prac kuchennych.

Franke, model Kanon z Fragranitu+, który idealnie można dobrać do koloru blatu

Franke, zlewozmywak Kanon

Nieszablonowe podejście do zadań zlewozmywaka najlepiej demonstruje Box Center. To prawdziwie rewolucyjny model typu 2w1, w którym wszystkie najbardziej potrzebne akcesoria są zawsze pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć do przybornika, który wsunięty jest w mniejszą komorę. A znajdziemy w nim: 3 noże, 2 deski do krojenia, suszarkę do naczyń. Oznacza to na przykład, że przygotowując sałatkę lub zupę, można kroić warzywa zaraz po ich umyciu. Nie ma potrzeby przenoszenia ich za każdym razem na blat. Box Center sprawia, że każdy ruch jest efektywny i łatwo zachować w kuchni porządek, gdyż przybory kuchenne ukryte są w przegrodach i zawsze w zasięgu ręki. Stalowy model świetnie sprawdzi się na wyspie kuchennej, a w niskiej zabudowie wymaga szafki o szerokości 90 cm.

Nowatorskie rozwiązaniai nowoczesny design Box Center zostały docenione przez jury konkursu iF Design Award 2019.

Franke, zlewozmywak Kanon

Box Center, model 2w1, a właściwe wielofunkcyjne centrum prac kuchennych. Zdobywca iF Design Award 2019

Franke, zlewozmywak Kanon

Franke udowadnia, że nawet zwyczajny z pozoru zlewozmywak może zamienić się w multifunkcyjne urządzenie usprawniające gotowanie. Najlepszym przykładem są komory do podbudowy z serii Kanon, wykonane z odpornego i długowiecznego Fragranitu+.

Nowoczesny zlewozmywak dostępny jest w 3 wielkościach i w aż 12 kolorach. Niech nie zmyli nikogo jego minimalistyczny wygląd, ponieważ Kanon jest prawdziwym kombajnem funkcji. Wewnętrzna krawędź w połowie wysokości komory daje dodatkową powierzchnię roboczą. Wystarczy rozwinąć na niej rollmatę, na której opłuczemy warzywa lub osuszymy naczynia. Z kolei poziom wyżej, na krawędzi blatu,oprzemy pasującą do komory wkładkę ociekową. Oba akcesoria są sprzedawane w komplecie z Kanonem, dodatkowo można dokupić pasującą do komory deskę do krojenia. W ten sposób jeden model zastępuje nawet trzy stanowiska pracy. Kanon jest tegorocznym zdobywcą prestiżowej nagrody Red Dot.

Przyszłość zaczyna się dziś. W kuchni przyszłość to wielofunkcyjność. Franke już się w niej zadomowił, dzięki czemu rewolucjonizuje rynek AGD. www.franke.pl/ks

page4image41221152

—————————————————————————————————————

Od ponad 100 lat marka FRANKE jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji komplementarnego sprzętu kuchennego, systemów sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. FRANKE jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę̨. FRANKE, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 9 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 39 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

SOCIAL MEDIA:

https://www.instagram.com/franke_polska/
https://www.facebook.com/FrankePolska/

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...