Innowacyjne wersje kuchni ZAJC

Wszystkie modele kuchni ZAJC zyskały wersje oznaczone literami IN. Dzięki wprowadzonej innowacji meble montowane i serwisowane są szybciej. Znacząco wydłuża się również ich żywotność.

Zamawiając wysokiej klasy kuchnię na wymiar oczekujemy mebla nie tylko pięknego i funkcjonalnego. Istotna jest również jego trwałość, możliwość szybkiego i niedrogiego serwisowania, a nawet mobilność. Aby to umożliwić firma ZAJC wprowadziła we wszystkich modelach kuchni wersje oznaczone skrótem „IN”, pochodzącym od słowa „innowacja”. A polega ona na zastosowaniu w skrajnych szafkach nowego sposobu łączenia ich korpusu z wyeksponowanym i pokrytym materiałem wykończeniowym bokiem.

Szybki serwis

W przypadku uszkodzenia lakieru, forniru lub laminatu na widocznym boku szafki, można w łatwy sposób odłączyć ten element od reszty mebli i wysłać do serwisu. Dotychczas wymagało to kłopotliwego demontażu całej szafki, czyli również jej korpusu. To znacznie wpływało na koszt naprawy i mogło pozbawić możliwości korzystania z niektórych urządzeń, na przykład piekarników.

Łatwy montaż

Kolejną korzyścią płynącą z wprowadzonej innowacji jest łatwiejszy i szybszy montaż. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wysokich elementów, których transport i wniesienie często było kłopotliwe w przypadku wąskich przejść i klatek schodowych. Nowy sposób montażu rozwiązuje ten problem. Dodatkowo odpada konieczność klejenia elementów w domu, a składanie mebli odbywa się znacznie szybciej.

Rozkładalność mebli

Wprowadzona przez ZAJC technologia umożliwia również łatwy demontaż mebli i ponowny ich montaż w przypadku konieczności przeniesienia ich w inną lokalizację. Zatem w razie przeprowadzki możemy zabrać kuchnię ze sobą, co wydłuża żywotność mebli, w które zainwestowaliśmy sporo środków. Z kolei w sytuacjach awaryjnych, jak zalanie czy konieczności wymiany rur w pionach, daje możliwość łatwego i szybkiego dostępu do kłopotliwego miejsca.

Wprowadzone przez poznańskiego producenta rozwiązanie poza wieloma walorami praktycznymi wpływa również na estetykę mebli. Montowane za pomocą kołków boki mają jednolitą, elegancką powierzchnię. Są pozbawione zaślepek, które niejednokrotnie były koniecznością i wizualnym kompromisem. www.zajc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dom i ogród

Alpha Vinyl – podłoga idealnie dopasowana do domowych siłowni

Każdy, kto wcześniej wahał się, czy warto urządzić siłownię we własnym domu, w czasie pandemii upewnił się w przekonaniu, że to nie tylko chwilowa moda, ale trend, który pozostanie z nami na dłużej. Wraz z zamknięciem klubów fitness i studiów jogi, osoby ceniące sobie aktywność fizyczną zaczęły szukać sposobów, by pozostać w dobrej kondycji. Wiele […]

Czytaj...
dom i ogród

Łazienka w industrialnej ramie

Styl industrialny należy do najbardziej popularnych i wyrazistych trendów aranżacyjnych. Ma on rozmaite oblicza, ale i pewne cechy, po których łatwo go rozpoznać. W łazience wystarczy kilka zabiegów, by osiągnąć niebanalny, industrialny efekt.

Czytaj...
dom i ogród

FRANKE ZDOBYWA TRZY NAGRODY RED DOT DESIGN AWARD 2021

Wyrafinowane wzornictwo i zaawansowane funkcje produktów Franke zostały docenione trzema nagrodami Red Dot Design Award 2021 w kategorii Product Design.

Czytaj...