Innowacyjne wersje kuchni ZAJC

Wszystkie modele kuchni ZAJC zyskały wersje oznaczone literami IN. Dzięki wprowadzonej innowacji meble montowane i serwisowane są szybciej. Znacząco wydłuża się również ich żywotność.

Zamawiając wysokiej klasy kuchnię na wymiar oczekujemy mebla nie tylko pięknego i funkcjonalnego. Istotna jest również jego trwałość, możliwość szybkiego i niedrogiego serwisowania, a nawet mobilność. Aby to umożliwić firma ZAJC wprowadziła we wszystkich modelach kuchni wersje oznaczone skrótem „IN”, pochodzącym od słowa „innowacja”. A polega ona na zastosowaniu w skrajnych szafkach nowego sposobu łączenia ich korpusu z wyeksponowanym i pokrytym materiałem wykończeniowym bokiem. 

Szybki serwis

W przypadku uszkodzenia lakieru, forniru lub laminatu na widocznym boku szafki, można w łatwy sposób odłączyć ten element od reszty mebli i wysłać do serwisu. Dotychczas wymagało to kłopotliwego demontażu całej szafki, czyli również jej korpusu. To znacznie wpływało na koszt naprawy i mogło pozbawić możliwości korzystania z niektórych urządzeń, na przykład piekarników.

Łatwy montaż

Kolejną korzyścią płynącą z wprowadzonej innowacji jest łatwiejszy i szybszy montaż. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wysokich elementów, których transport i wniesienie często było kłopotliwe w przypadku wąskich przejść i klatek schodowych. Nowy sposób montażu rozwiązuje ten problem. Dodatkowo odpada konieczność klejenia elementów w domu, a składanie mebli odbywa się znacznie szybciej. 

Rozkładalność mebli

Wprowadzona przez ZAJC technologia umożliwia również łatwy demontaż mebli i ponowny ich montaż w przypadku konieczności przeniesienia ich w inną lokalizację. Zatem w razie przeprowadzki możemy zabrać kuchnię ze sobą, co wydłuża żywotność mebli, w które zainwestowaliśmy sporo środków. Z kolei w sytuacjach awaryjnych, jak zalanie czy konieczności wymiany rur w pionach, daje możliwość łatwego i szybkiego dostępu do kłopotliwego miejsca.

Wprowadzone przez poznańskiego producenta rozwiązanie poza wieloma walorami praktycznymi wpływa również na estetykę mebli. Montowane za pomocą kołków boki mają jednolitą, elegancką powierzchnię. Są pozbawione zaślepek, które niejednokrotnie były koniecznością i wizualnym kompromisem. www.zajc.pl 

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...