Jak szybko poprawić owal twarzy?

 
W związku z tym myślę że wszystkie zabiegi, które poprawiają jędrność skóry, jej gęstość, strukturę będą pomocne w tym żeby doprowadzić do liftingu skóry. 
 

 
Takimi zabiegami, które proponuję są to zabiegi zarówno przy użyciu urządzeń mam tu na myśli zabieg Exilis oraz laser, który może powodować stymulację komórek wytwarzających kolagen i elastynę. to będzie skutkowało zagęszczeniem skóry i poprawą elastyczności, jej napięcia, w związku z czym osiągniemy taki efekt liftingowania, czyli podciągnięcia skóry ku górze co znacznie poprawi owal twarzy i zarys linii żuchwowej.
 
Oprócz urządzeń – Exilisa i lasera frakcyjnego można stosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, wstrzykując go w okolice jarzmową powodując uniesienie tej okolicy a następnie a co za tym idzie uniesienie całego płatu w obrębie policzka.
 
Istnieją też preparacje, które łączą tą funkcję uniesienia z efektem pobudzenia namnażania komórek skóry i poprawy jej jędrności, elastyczności, zagęszczenia. Są to preparaty takie jak Radiesse, preparat kwasu mlekowego i są to dwa preparaty, które oprócz tego że poprzez swoją objętość doprowadzają do tak zwanego efektu wolumetrycznego, ale też mają takie działanie namnażające. One działają dłużej niż kwas hialuronowy i dają bardziej naturalny efekt liftingujący.
 
Oczywiście te efekty można wspomagać Endermoliftem, szczególnie zabiegi laserowe oraz przy użyciu głowicy Exilisa, stosowanej do skóry twarzy., szyi i dekoltu. Tutaj Endermolift może być jak najbardziej zabiegiem uzupełniającym.

Exilis
Cena: 4 zabiegi 2800 zł
Częstotliwość: raz w tygodniu
Czas zabiegu: ok. 40 min.

Laserowe odmładzanie frakcyjne
Cena: 3 zabiegi 3000 zł, 1 zabieg 1500 zł
Częstotliwość: raz na trzy tygodnie
Czas zabiegu: ok. 40 min.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Zestaw do hybrydy – podstawa udanego manicure’u

  Planujesz zrobić sobie manicure hybrydowy? To świetnie! Z pewnością masz już podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci: pilnik, cążki, waciki, zmywacz… Zanim zaczniesz swoją przygodę z hybrydą, zapoznaj się także z pozostałymi dostępnymi w sklepach produktami, które pozwolą Ci zostać mistrzynią samodzielnej stylizacji paznokci. Baza, top, cleaner – czy na pewno ich potrzebujesz? Przede wszystkim rozejrzyj […]

  Czytaj...
  zabiegi

  Liposukcja – skuteczny sposób modelowania ciała

   Czy wiesz że liposukcja to najbardziej skuteczny i nieodwracalny zabieg, który pozwala na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej! Dzięki liposukcji możesz wymodelować precyzyjnie swoje ciało. Z reguły do klinik medycyny estetycznej udajemy się po to, aby upiększyć nasze ciało. Jednym z często wykonywanych zabiegów jest liposukcja, czyli usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Osoby decydujące się na […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

    W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

    Czytaj...