Jak szybko poprawić owal twarzy?

 
W związku z tym myślę że wszystkie zabiegi, które poprawiają jędrność skóry, jej gęstość, strukturę będą pomocne w tym żeby doprowadzić do liftingu skóry. 
 

 
Takimi zabiegami, które proponuję są to zabiegi zarówno przy użyciu urządzeń mam tu na myśli zabieg Exilis oraz laser, który może powodować stymulację komórek wytwarzających kolagen i elastynę. to będzie skutkowało zagęszczeniem skóry i poprawą elastyczności, jej napięcia, w związku z czym osiągniemy taki efekt liftingowania, czyli podciągnięcia skóry ku górze co znacznie poprawi owal twarzy i zarys linii żuchwowej.
 
Oprócz urządzeń – Exilisa i lasera frakcyjnego można stosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, wstrzykując go w okolice jarzmową powodując uniesienie tej okolicy a następnie a co za tym idzie uniesienie całego płatu w obrębie policzka.
 
Istnieją też preparacje, które łączą tą funkcję uniesienia z efektem pobudzenia namnażania komórek skóry i poprawy jej jędrności, elastyczności, zagęszczenia. Są to preparaty takie jak Radiesse, preparat kwasu mlekowego i są to dwa preparaty, które oprócz tego że poprzez swoją objętość doprowadzają do tak zwanego efektu wolumetrycznego, ale też mają takie działanie namnażające. One działają dłużej niż kwas hialuronowy i dają bardziej naturalny efekt liftingujący.
 
Oczywiście te efekty można wspomagać Endermoliftem, szczególnie zabiegi laserowe oraz przy użyciu głowicy Exilisa, stosowanej do skóry twarzy., szyi i dekoltu. Tutaj Endermolift może być jak najbardziej zabiegiem uzupełniającym.

Exilis
Cena: 4 zabiegi 2800 zł
Częstotliwość: raz w tygodniu
Czas zabiegu: ok. 40 min.

Laserowe odmładzanie frakcyjne
Cena: 3 zabiegi 3000 zł, 1 zabieg 1500 zł
Częstotliwość: raz na trzy tygodnie
Czas zabiegu: ok. 40 min.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

  Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

  Czytaj...
  (fem)uroda

  WAKACYJNY EFEKT GLOW

   To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW!

   Czytaj...
   LUMI Color Art Desirée
   (fem)uroda

   Zatrzymaj kolor z nową serią LUMI Color Art Desirée!

    Piękny i intensywny kolor na dłużej? Teraz to możliwe! Nowa linia LUMI Color Art Desirée została stworzona z myślą o potrzebach włosów farbowanych. To 3 produkty, które idealnie zadbają o odcienie z tendencją do szybkiego wypłukiwania się. Ciesz się wymarzonym kolorem znacznie dłużej!

    Czytaj...