Jak znaleźć dobrego architekta wnętrz?

 
To zadanie dla ludzi otwartych, z przysłowiowym zacięciem psychologicznym, praca odpowiedzialna, bo na wiele miesięcy czy lat kształtuje najbliższe otoczenie innego człowieka. Jeżeli dysponujemy zapasem gotówki a w naszym domu chcemy czuć się rzeczywiście wygodnie możemy powierzyć je fachowcom z biur aranżacji wnętrz. Bedzie to dobra inwestycja na dalsze lata. Przy doborze odpowiedniego biura oprócz doświadczenia zawodowego, należy szczególą uwagę zwrócić na to, czy współpracuje ono również z doświadczonymi inżynierami budownictwa, którzy zadbają o to, by nasze mieszkanie czy dom były nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także bezpieczne. Architekt krajobrazu natomiast z pewnością odpowiednio zatroszczy się o zieleń wokół domu. Te wszystkie warunki spełnia biuro Antresola.com – architektura wnętrz. Szczecin to główne miasto ich działań, świadczą jednak usługi na terenie całego kraju. 
 
 
grzegorz sowalski
 

podobne wpisy

dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...