Jestem piękna! A co? Może ja tak lubię…

 

Moda na piękny i zdrowy wizerunek przyszła z zachodu wraz z zagranicznymi stajami telewizyjnymi jak np. MTV
gdzie nie tylko promowana jest uroda, lecz wręcz piętnowany jej brak. Wszystko to sprawia, że już nie tylko klasa najbogatsza, ale również średnia i biedniejsza zaczynają myśleć o poprawie swojego wyglądu, a co za tym idzie również ogólnego wizerunku. Fitness kluby pękają w szwach, a do salonów urody ustawiają się długie kolejki. Nikt nie chce zostać z tyłu.

 

Metod na poprawę wyglądu jest dużo: ćwiczenia, sauna, zdrowe odżywianie, no i oczywiście wszystko to, co oferują salony piękności, a jest tego sporo. Pedicure i manicure to już podstawa. Salony kuszą coraz bardziej wyszukaną ofertą:

 

Mikrodermabrazja – zabieg polegający na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry przy pomocy CuO2 w postaci krystalicznej. Przy pomocy takiego zabiegu można poprawić wygląd skóry, usuwając częściowo jej niedoskonałości jak np. przebarwienia.

 

Neoderma  – zabieg polegający na okładach z roślin i ziołach . Działa kojąco na skórę, redukuje blizny i przetłuszczenie skóry.

 

Są też oczywiście bardziej znane zabiegi jak depilacja laserowa, przedłużanie włosów czy makijaż permanentny. Żaden dobry salon nie może się obejść bez usług fryzjerskich. Nawet najbardziej skomplikowane fryzury nie są problemem dla świetnie wyszkolonych fryzjerów.

 

Jednymi z najbardziej popularnych salonów stały się La Femme, mieszczące się w samym centrum Krakowa. Urządzone w renesansowym stylu, jest miejscem niezwykłym.
Nowoczesne urządzenia kosmetyczne wraz ze stylowymi meblami i obrazami sprawiają że La Femme jest salonem
przeznaczonym dla klientów o wysokich wymaganiach ceniących sobie luksus i królewskie traktowanie. Salony te cieszą się również wielkim uznaniem wśród biznesmenów odwiedzających nasze miasto. Możliwość zadbania o wspaniały wygląd łączy się z dozą relaksu w gustownie urządzonym miejscu, co z pewności sprzyja udanym interesom.

 

Salony takie jak te zyskują sobie coraz więcej zwolenników, dla których nie cena jest najważniejsza a wygoda i gwarancja najwyższej jakości.
 

 

Piotr Lobo
 

 

 

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...