Kampania wizerunkowa Derma Instytut

Klinikę Derma Instytut we Wrocławiu odwiedziła Ambasadorka – Monika Richardson. Niesamowita energia, elegancja i szeroki uśmiech to jej znaki rozpoznawcze, a optymizmem jest w stanie zarazić każdego. 

Podczas spotkania nakręcono spot promujący wrocławską klinikę. Twarzą kampanii wizerunkowej jest Monika Richardson. Wideo ma na celu promocję kliniki, która od niedawna ma również swoją placówkę w Warszawie oraz dotarcie do większej grupy odbiorców. Derma Instytut cieszy się zaufaniem i uznaniem wielu wpływowych osób z branży i nie tylko. Potwierdzają to liczne nagrody i statuetki zdobywane na przestrzeni ostatnich lat. Na ścianie Pani Monika Richardson dostrzegła ramkę z wizerunkiem swojego telewizyjnego kolegi – Tomasza Kammela, który również korzystał z usług Derma Instytut.

Jak mówi Marcin Janusek, właściciel kliniki:  “W Derma Instytut każdy zabieg poprzedzony jest szeregiem konsultacji, by perfekcyjnie sprostać oczekiwaniom i potrzebom pacjenta. Tak samo było w przypadku naszej ambasadorki. Rozmowa to najważniejsza część współpracy i klucz do wymarzonych efektów. Kampania, którą zrealizowaliśmy, jest faktycznym obrazem tego, jak wygląda przyjmowanie pacjentów w naszej klinice.”

Każda wizyta w tym pełnym pasji do piękna miejscu to chwila dla siebie oraz odrobina luksusu, na którą każdy może sobie pozwolić. Mina Ambasadorki Moniki Richardson wyraża więcej niż tysiąc słów – Derma Instytut to najlepszy możliwy wybór! 

Pełną relację z wizyty Moniki Richardson w Derma Instytut można obejrzeć poniżej:

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

 https://www.instagram.com/derma_instytut/ 

https://www.facebook.com/dermainstytut 

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

Czytaj...
Depilacja bikini – skuteczne sposoby na zbędne owłosienie
zabiegi

Depilacja bikini – skuteczne sposoby na zbędne owłosienie

Marzysz o tym, aby pozbyć się niechcianych włosków z okolic intymnych? Jeśli chcesz, aby depilacja woskiem przebiegła szybko, sprawnie i niemal bezboleśnie, poszukaj salonu specjalizującego się w takich zabiegach.  Doświadczona kosmetyczka poradzi sobie nawet z mocnymi i grubymi włoskami, nie powodując przy tym podrażnień. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć przed wizytą! Jak wygląda depilacja pachwin? Zanim […]

Czytaj...
zabiegi

Zestaw do hybrydy – podstawa udanego manicure’u

Planujesz zrobić sobie manicure hybrydowy? To świetnie! Z pewnością masz już podstawowe akcesoria do pielęgnacji paznokci: pilnik, cążki, waciki, zmywacz… Zanim zaczniesz swoją przygodę z hybrydą, zapoznaj się także z pozostałymi dostępnymi w sklepach produktami, które pozwolą Ci zostać mistrzynią samodzielnej stylizacji paznokci. Baza, top, cleaner – czy na pewno ich potrzebujesz? Przede wszystkim rozejrzyj […]

Czytaj...