Kampania wizerunkowa Derma Instytut

Klinikę Derma Instytut we Wrocławiu odwiedziła Ambasadorka – Monika Richardson. Niesamowita energia, elegancja i szeroki uśmiech to jej znaki rozpoznawcze, a optymizmem jest w stanie zarazić każdego.

Podczas spotkania nakręcono spot promujący wrocławską klinikę. Twarzą kampanii wizerunkowej jest Monika Richardson. Wideo ma na celu promocję kliniki, która od niedawna ma również swoją placówkę w Warszawie oraz dotarcie do większej grupy odbiorców. Derma Instytut cieszy się zaufaniem i uznaniem wielu wpływowych osób z branży i nie tylko. Potwierdzają to liczne nagrody i statuetki zdobywane na przestrzeni ostatnich lat. Na ścianie Pani Monika Richardson dostrzegła ramkę z wizerunkiem swojego telewizyjnego kolegi – Tomasza Kammela, który również korzystał z usług Derma Instytut.

Jak mówi Marcin Janusek, właściciel kliniki: “W Derma Instytut każdy zabieg poprzedzony jest szeregiem konsultacji, by perfekcyjnie sprostać oczekiwaniom i potrzebom pacjenta. Tak samo było w przypadku naszej ambasadorki. Rozmowa to najważniejsza część współpracy i klucz do wymarzonych efektów. Kampania, którą zrealizowaliśmy, jest faktycznym obrazem tego, jak wygląda przyjmowanie pacjentów w naszej klinice.”

Każda wizyta w tym pełnym pasji do piękna miejscu to chwila dla siebie oraz odrobina luksusu, na którą każdy może sobie pozwolić. Mina Ambasadorki Moniki Richardson wyraża więcej niż tysiąc słów – Derma Instytut to najlepszy możliwy wybór!

Pełną relację z wizyty Moniki Richardson w Derma Instytut można obejrzeć poniżej:

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na: https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Trzy kroki do piękna! Czy już znasz najlepszy preparat do bioregeneracji skóry Linerase?

Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem co raz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

Czytaj...
zabiegi

Nici liftingujące – sposób na piękny i młody wygląd!

Lista skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest długa. Wybierając się do gabinetu możemy w szybki sposób odmienić swój wygląd, pożegnać kompleksy i po prostu poczuć się lepiej. Jedną ze skuteczniejszych metod na piękny i młody wygląd są nici liftingujące. To niezwykły zabieg, który potrafi nie tylko odmienić wygląd twarzy, ale także ciała. Jak działają […]

Czytaj...
(fem)uroda zabiegi

Trzy kroki do piękna!

Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem co raz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

Czytaj...