Kapsuła zdrowia – urządzenie kosmetyczno – odchudzające

 
Łączy w sobie saunę parową, saunę na podczerwień, masaż wibracyjny na bazie akupunktury, światłoterapię oraz aromatoterapię.
 
Doskonale wspomaga odchudzanie, można ją stosować wraz zabiegami na ciało zwiększając absorbcję składników aktywnych zawartych w preparatach.
Kapsuła wspomaga również leczenie wielu chorób, doskonale detoksykuje organizm, działa usprawniająco na poszczególne układy oraz narządy. Dzięki oferowanym na rynku kapsułom efektywność każdego zabiegu zwiększa się od 100 do 300% .
 
ZALECENIA: rwa kulszowa, pourazowe uszkodzenie tkanek miękkich, porażenie nerwu twarzowego, zapalenie stawów, niedociśnienie, zrosty pooperacyjne, skurcze i bóle menstruacyjne, nerwobóle, odleżyny, cukrzyca, żylaki, napięcia nerwowe i objawy stresu, menopauza, sucha skóra.
 
PRZECIWWSKAZANIA : rozrusznik serca, ciąża, zakrzepica, układowy liszaj rumieniowaty, niedoczynność nadnercza, stwardnienie rozsiane ( SM ), ostry uraz stawu, hemofilia i skłonność, przy implantach chirurgicznych oraz wszczepach silikonowych, przyjmowanie preparatów farmakologicznych w tym maści, żelów  i kremów leczniczych, pod wpływem alkoholu i środków odurzających, przy stosowaniu leków psychotropowych.
 
STUDIO FRYZUR I URODY  -allure-
ul. Bułgarska  72
60-321  Poznań
tel. (061 ) 8 615-015
Serdecznie  zapraszamy oferując odrobinę relaksu! 
– strzyżenie, modelowanie, koki, upięcia,
– farbowanie, trwała
– przedłużanie i zagęszczanie włosów
– kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała,
– zabieg winny i czekoladowy
– makijaż trwały
– trwała depilacja laserem

podobne wpisy

zabiegi

Obrzęk limfatyczny czy lipodemia?

Obrzęk limfatyczny to nagromadzenie płynu, zwanego limfą, w tkankach pod skórą, gdy coś blokuje jej normalny przepływ. Powoduje obrzęki i duży dyskomfort. Często występuje w rękach lub nogach, ale może również dotyczyć twarzy, szyi, pleców, brzucha i narządów płciowych. Pamiętaj, by nie lekceważyć objawów i umówić się do specjalisty. Objawy lipoedemy Obrzęk limfatyczny powoduje obrzęk, […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...