Klinika Moreno oficjalnie otwarta!

0


W Warszawie została otwarta Klinika Moreno, nowoczesna klinika ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej, która wyróżnia się holistycznym podejściem do stomatologii.

Klinika powstała z pasji celem przywracania pacjentom uśmiechu i zapewnienia najwyższego poziomu usług stomatologicznych, ortodontycznych, implantologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.

moreno1_3_4

Holistyczne podejście do stomatologii  

 Klinika Moreno to klinika z holistycznym podejściem. Podstawą naszej kliniki są stomatologia estetyczna, ortodoncja i zaawansowana implantologia, które dla jeszcze większej estetyki uzupełnione są o medycynę estetyczną. Patrzymy całościowo na zdrowie i piękno – uśmiech wpływa na naszą urodę i dobre samopoczucie. Dlatego w klinice posiadamy także zabiegi uzupełniające z zakresu medycyny estetycznej, takie jak odmładzania skóry (nieablacyjny resurfacing, różne rodzaje liftingu), usuwanie przebarwień czy zamykanie rozszerzonych porów. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej na rynku – powiedziała dr Katarzyna Moreno, założycielka kliniki. Pacjent może otrzymać propozycję wachlarza zabiegów, dzięki którym przejdzie całkowitą metamorfozę pod kątem stomatologii i medycyny estetycznej –  dodała.

Światowe standardy 

Klinika Moreno jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie ośrodków w Polsce. Klinika jest autoryzowanym gabinetem dla implantów Bego Semados Implants, American Orthodontics i systemu wybielania Beyond® Polus. Ponadto jest jednym z pierwszych miejsc w Polsce oferujących innowacyjną metodę implantacji za pomocą implantów cyrkonowych.Klinika Moreno została założona przez dr Katarzynę Moreno, lekarza z ponad 10-letnim stażem,  zajmującą się estetyczną, nowoczesną ortodoncją. Dr Moreno jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME & AA). Aktywnie działa w środowisku lekarskim w Polsce i zagranicą.

moreno2-i-4

Zespół kierowany przez dr Moreno stanowią top specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wśród nich dr Paweł Baranowicz, chirurg z ponad 20-letnim stażem, opiniotwórca
w zakresie implantacji, zajmujący się innowacyjnymi metodami implantacji, dr Monika
A. Kubacka, dr Paweł Jaśkowski oraz dr Marcin Płachta.

Klinika wyposażona jest w 5 gabinetów, w których dostępne jest pełne spektrum zabiegów
z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, wybielania zębów, medycyny estetycznej, laseroterapii stomatologicznej i medycyny estetycznej, protetyki, periodontologii, leczenia kanałowego, higieny jamy ustnej oraz leczenia dzieci. Dentystyka najmłodszych wymaga niezwykłej cierpliwości i sumienności w wykonaniu zabiegów. Lekarze Kliniki Moreno posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W klinice dostępny jest także pokój zabaw dla najmłodszych.

zrzut-ekranu-2016-11-29-o-17-50-14

Stawiamy na najlepszą technologię i będziemy dbali o to, aby zawsze była wyróżnikiem naszej kliniki. Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia w zakresie protetyki, laseroterapii, wybielania zębów czy medycyny estetycznej –  powiedziała dr Katarzyna Moreno.

Więcej na  www.klinikamoreno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here