Klinika Moreno oficjalnie otwarta!


W Warszawie została otwarta Klinika Moreno, nowoczesna klinika ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej, która wyróżnia się holistycznym podejściem do stomatologii.

Klinika powstała z pasji celem przywracania pacjentom uśmiechu i zapewnienia najwyższego poziomu usług stomatologicznych, ortodontycznych, implantologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.

moreno1_3_4

Holistyczne podejście do stomatologii

Klinika Moreno to klinika z holistycznym podejściem. Podstawą naszej kliniki są stomatologia estetyczna, ortodoncja i zaawansowana implantologia, które dla jeszcze większej estetyki uzupełnione są o medycynę estetyczną. Patrzymy całościowo na zdrowie i piękno – uśmiech wpływa na naszą urodę i dobre samopoczucie. Dlatego w klinice posiadamy także zabiegi uzupełniające z zakresu medycyny estetycznej, takie jak odmładzania skóry (nieablacyjny resurfacing, różne rodzaje liftingu), usuwanie przebarwień czy zamykanie rozszerzonych porów. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej na rynku – powiedziała dr Katarzyna Moreno, założycielka kliniki. Pacjent może otrzymać propozycję wachlarza zabiegów, dzięki którym przejdzie całkowitą metamorfozę pod kątem stomatologii i medycyny estetycznej – dodała.

Światowe standardy

Klinika Moreno jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie ośrodków w Polsce. Klinika jest autoryzowanym gabinetem dla implantów Bego Semados Implants, American Orthodontics i systemu wybielania Beyond® Polus. Ponadto jest jednym z pierwszych miejsc w Polsce oferujących innowacyjną metodę implantacji za pomocą implantów cyrkonowych.Klinika Moreno została założona przez dr Katarzynę Moreno, lekarza z ponad 10-letnim stażem, zajmującą się estetyczną, nowoczesną ortodoncją. Dr Moreno jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME & AA). Aktywnie działa w środowisku lekarskim w Polsce i zagranicą.

moreno2-i-4

Zespół kierowany przez dr Moreno stanowią top specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wśród nich dr Paweł Baranowicz, chirurg z ponad 20-letnim stażem, opiniotwórca
w zakresie implantacji, zajmujący się innowacyjnymi metodami implantacji, dr Monika
A. Kubacka, dr Paweł Jaśkowski oraz dr Marcin Płachta.

Klinika wyposażona jest w 5 gabinetów, w których dostępne jest pełne spektrum zabiegów
z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, wybielania zębów, medycyny estetycznej, laseroterapii stomatologicznej i medycyny estetycznej, protetyki, periodontologii, leczenia kanałowego, higieny jamy ustnej oraz leczenia dzieci. Dentystyka najmłodszych wymaga niezwykłej cierpliwości i sumienności w wykonaniu zabiegów. Lekarze Kliniki Moreno posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W klinice dostępny jest także pokój zabaw dla najmłodszych.

zrzut-ekranu-2016-11-29-o-17-50-14

Stawiamy na najlepszą technologię i będziemy dbali o to, aby zawsze była wyróżnikiem naszej kliniki. Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia w zakresie protetyki, laseroterapii, wybielania zębów czy medycyny estetycznej – powiedziała dr Katarzyna Moreno.

Więcej na www.klinikamoreno.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

zabiegi

Liposukcja – skuteczny sposób modelowania ciała

  Czy wiesz że liposukcja to najbardziej skuteczny i nieodwracalny zabieg, który pozwala na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej! Dzięki liposukcji możesz wymodelować precyzyjnie swoje ciało. Z reguły do klinik medycyny estetycznej udajemy się po to, aby upiększyć nasze ciało. Jednym z często wykonywanych zabiegów jest liposukcja, czyli usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Osoby decydujące się na […]

  Czytaj...
  (fem)uroda

  Dzień Kobiet – święto, które daje radość.

   W tym roku inne niż zwykle, ale również ważne. Bo ty jesteś ważna i zasługujesz na chwilę oddechu.

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

    Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

    Czytaj...