Klinika Moreno oficjalnie otwarta!


W Warszawie została otwarta Klinika Moreno, nowoczesna klinika ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej, która wyróżnia się holistycznym podejściem do stomatologii.

Klinika powstała z pasji celem przywracania pacjentom uśmiechu i zapewnienia najwyższego poziomu usług stomatologicznych, ortodontycznych, implantologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.

moreno1_3_4

Holistyczne podejście do stomatologii  

 Klinika Moreno to klinika z holistycznym podejściem. Podstawą naszej kliniki są stomatologia estetyczna, ortodoncja i zaawansowana implantologia, które dla jeszcze większej estetyki uzupełnione są o medycynę estetyczną. Patrzymy całościowo na zdrowie i piękno – uśmiech wpływa na naszą urodę i dobre samopoczucie. Dlatego w klinice posiadamy także zabiegi uzupełniające z zakresu medycyny estetycznej, takie jak odmładzania skóry (nieablacyjny resurfacing, różne rodzaje liftingu), usuwanie przebarwień czy zamykanie rozszerzonych porów. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej na rynku – powiedziała dr Katarzyna Moreno, założycielka kliniki. Pacjent może otrzymać propozycję wachlarza zabiegów, dzięki którym przejdzie całkowitą metamorfozę pod kątem stomatologii i medycyny estetycznej –  dodała.

Światowe standardy 

Klinika Moreno jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie ośrodków w Polsce. Klinika jest autoryzowanym gabinetem dla implantów Bego Semados Implants, American Orthodontics i systemu wybielania Beyond® Polus. Ponadto jest jednym z pierwszych miejsc w Polsce oferujących innowacyjną metodę implantacji za pomocą implantów cyrkonowych.Klinika Moreno została założona przez dr Katarzynę Moreno, lekarza z ponad 10-letnim stażem,  zajmującą się estetyczną, nowoczesną ortodoncją. Dr Moreno jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME & AA). Aktywnie działa w środowisku lekarskim w Polsce i zagranicą.

moreno2-i-4

Zespół kierowany przez dr Moreno stanowią top specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wśród nich dr Paweł Baranowicz, chirurg z ponad 20-letnim stażem, opiniotwórca
w zakresie implantacji, zajmujący się innowacyjnymi metodami implantacji, dr Monika
A. Kubacka, dr Paweł Jaśkowski oraz dr Marcin Płachta.

Klinika wyposażona jest w 5 gabinetów, w których dostępne jest pełne spektrum zabiegów
z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, wybielania zębów, medycyny estetycznej, laseroterapii stomatologicznej i medycyny estetycznej, protetyki, periodontologii, leczenia kanałowego, higieny jamy ustnej oraz leczenia dzieci. Dentystyka najmłodszych wymaga niezwykłej cierpliwości i sumienności w wykonaniu zabiegów. Lekarze Kliniki Moreno posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W klinice dostępny jest także pokój zabaw dla najmłodszych.

zrzut-ekranu-2016-11-29-o-17-50-14

Stawiamy na najlepszą technologię i będziemy dbali o to, aby zawsze była wyróżnikiem naszej kliniki. Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia w zakresie protetyki, laseroterapii, wybielania zębów czy medycyny estetycznej –  powiedziała dr Katarzyna Moreno.

Więcej na  www.klinikamoreno.pl

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...