Kolarstwo coraz bardziej popularne

Rower jest to zbiór części rowerowych poskładanych w jedną całość, w sklepach możemy kupić gotowe rowery lub poskładać je według indywidualnego zamówienia.
Wbrew pozorom budowa roweru nie jest tak skomplikowana jak się wydaje.
 
W ostatnich latach maratony MTB gromadzą tysiące zawodników, zawody te polegają na przejechaniu w jak najkrótszym czasie wyznaczonej w terenie trasy o długości od 40 do 120 kilometrów.
W Polsce jest również organizowany światowej klasy wyścig szosowy Tour de Polotne które organizuje Czesław Lang, polski kolarz torowy i szosowy, po zakończeniu kariery sportowej, działacz sportowy, organizator Tour de Pologne i Bank BPH Grand Prix MTB.
Jednak dalej większość ludzi preferuję jazdę rekreacyjną polegającą na wycieczkach na przykład w ciekawe miejsca, traktują oni rower jako formę spędzania wolnego czasu i oderwania się od codziennych obowiązków lub też dla zdrowia.
 
Obecnie kolarstwo to potężny prężnie rozwijający się biznes. Zawody szosowe coraz częściej trafiają do telewizji komercyjnej. Powstają filmy rowerowe mające na celu promowanie sprzętu i zawodników głównie są to filmy o grawitacyjnej odmianie kolarstwa.
Również turystyka coraz bardziej ukierunkowuje się na wypoczynek z rowerem, powstają specjalne parki rowerowe, wyciągi dla rowerów i inne atrakcje mające na celu sprawić wypoczynek jeszcze bardziej przyjemnym.
 

http://rowerowe.net/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

  Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Jak zabrać się za realizację postanowień noworocznych związanych z odchudzaniem?

   Często nie zdajemy sobie sprawy, że problem nie polega na tym, że nie potrafimy dotrzymać postanowień noworocznych. Wyznaczając cele, upewnij się, że rzeczywiście są konkretne, osiągalne, mierzalne, osadzone w czasie i realistyczne. W przeciwnym razie narażasz się na spadek motywacji i bolesną porażkę. Sprawdź, jak wdrożyć i utrzymać postanowienia związane z odchudzaniem!

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   JAK PRAWIDŁOWO MYĆ RĘCE?

    Badania wskazują, że ponad 90 proc. Polaków myje ręce źle: za rzadko, niedokładnie, za krótko (przeważnie około 5 sekund), bez użycia właściwych środków higienicznych. Tymczasem wystarczy 30 sekund i odrobina skrupulatności, żeby pozbyć się z dłoni bakterii i drobnoustrojów. Tak, to nie mit! 30 sekund może wpłynąć na Twoje zdrowie! Warto wyrobić sobie ten nawyk […]

    Czytaj...