Książki erotyczne na zimowe wieczory – które pozycje są godne polecenia?

Kiedy za oknem mróz i śnieg, chętnie zawijamy się w koc, sięgamy po gorącą herbatę i dobrą literaturę. Szczególnie popularne w tym okresie są natomiast książki erotyczne dla kobiet. Które są godne polecenia? Co warto wybrać tej zimy? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Emilia Szelest – „Kusicielka”

W kategorii – książki erotyczne dla kobiet – na pewno warto wyróżnić nową powieść Emilii Szelest. Znajdziemy w niej historię Michaela Banksa – zawodnika słynnej drużyny hokejowej Ventura Devils. Mężczyzna nastawiony jest na osiąganie sukcesów w sporcie. Nie myśli o szukaniu wrażeń poza lodowiskiem i nie szuka stałego związku. A jednak na jego drodze staje Alison. Zawodnik zakochuje się w niej bez pamięci. Niestety dopiero po czasie okazuje się, kim tak naprawdę jest ta piękna dziewczyna. Czy zakazany związek mimo wszystko skusi Michaela? Jaki będzie koszt tej miłości? Odpowiedź na te pytania znajduje się na kolejnych kartkach powieści „Kusicielka”. Warto sięgnąć po nią już dzisiaj, bo wiadomo, że autorka szykuje kolejne części. A kim właściwie jest Emilia Szelest? Tego do końca nie wiadomo, bo próżno szukać informacji na jej temat w Internecie. Jej kolejne książki erotyczne dla kobiet cieszą się jednak ogromnym powodzeniem wśród pań.

Gabriela L. Orione – „Spowiedź”

Przeglądając nowe książki erotyczne dla kobiet można też natrafić na powieść „Spowiedź” autorstwa Gabrieli L. Orione. To także pozycja, która niedawno miała swoją premierę, bo w grudniu 2021 roku. Znajdziemy w niej wiele sekretów przeszłości i tajemnic, które mogą zburzyć nawet najtrwalszy związek. Simone i Olivia będą musieli się zmierzyć z trudną i bolesną prawdą. Czy ta spowiedź przyniesie obojgu ukojenie? Czy Olivia zaakceptuje mroczną przeszłość Simone, wiodącą od brutalnego świata mafii po albańskie więzienie i zmianę tożsamości, tego można dowiedzieć się tylko sięgając po powieść „Spowiedź” Gabrieli L. Orione. Książka ta łączy w sobie wątki romantyczne i erotyczne z wartką akcją i wręcz sensacyjną fabułą. Coś dla siebie znajdą zatem fanki obu gatunków literatury.

Marcin Michał Wysocki – „Namaluj mi…”

Pisząc o kategorii – książki erotyczne dla kobiet – nie można też zapominać o polskich autorach. Na wyróżnienie zasługuje chociażby powieść „Namaluj mi…” Marcina Michała Wysockiego. To także pozycja, która miała premierę w grudniu 2021 roku. Jak sam autor wskazuje nie jest to „kolejny tani erotyk”. W „Namaluj mi…” znajdziesz ekscytującą opowieść o związku na odległość. Z jednej strony autor oferuje wątki romantyczne, z drugiej natomiast odważne sceny erotyczne. To wszystko połączone jest natomiast jedną linią fabularną i wnioskiem, że prawdziwa miłość może naprawdę wywrócić nasze życie do góry nogami. W tle powieści znajdują się natomiast malownicze zakątki kolorowej Portugalii, więc to idealna pozycja na długie, zimowe wieczory.

podobne wpisy

(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
seks i związki

Z MIŁOŚCI DO AKTYWNOŚCI

Globalne badanie osób aktywnych, zlecone przez FOREO, wykazało,że to na siłowni – nie Tinderze – najchętniej szuka się miłości. I nie tylko!

Czytaj...
(fem)życie i historie ciekawostki seks i związki

„Nela i Artur. Koncert intymny Rubinsteinów” – biografia intymna Anieli i Artura Rubinsteinów

Już 1 lutego ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora najnowsza książka Uli Ryciak „Nela i Artur. Koncert intymny Rubinsteinów” – biografia intymna Anieli i Artura Rubinsteinów. To opowieść o wielkich namiętnościach i cenie, jaką się płaci za uwikłanie w miłość. On –  wiecznie głodny uczuć geniusz fortepianu i król życia, który święcił triumfy w największych salach […]

Czytaj...